Європейський вимір

Європейський вимір

Боратинський сільський голова Луцького р-ну Сергій Яручик очолює відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад на Волині, відтак координує роботу колег у різних куточках краю.

А успішним господарюванням на території очолюваної ним ради показує хороший приклад іншим.

– Останніми роками ми відчули значний позитив, розробляючи проекти. Таким способом у багатьох селах вдалося відбудувати клуби, стадіони, причому – на європейський лад. Люди вже навчилися. – каже Боратинський сільський голова, котрий очолює відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад на Волині, Сергій Яручик. – Підтримує і влада: маємо гарні під’їзні шляхи до церков, вулиці освітлені вже на 80%. Думаю, доклавши зусиль, вже скоро вийдемо на всі 100%.

Так, у Боратині давно Європа. Дають лад і в 3 прилеглих до ради селах.

– Уже працює школа у селі Рованці, зведено приміщення ДНЗ, наша влада підтримує і всіляко сприяє тому, щоб садочок якомога швидше діяв. Це зрозуміло: у Рованцях чимало багатодітних сімей. Узагалі на території сільської ради мешкає 80 матерів-героїнь. У той же час – понад сто багатодітних сімей. Для нас дошкільна та шкільна освіта – пріоритет.

На високому рівні й медицина. Ну, це зрозуміло.

– Медична реформа для нас однозначно позитивна, – каже Сергій Яручик. – Поясню чому. Окрім того, що раніше в амбулаторії був один працівник, тепер є 13 державних кабінетів. При амбулаторії функціонує соляна шахта, стоматологічний, масажний та косметологічний кабінети, аптека, фахівець-лаборант із обласного центру приїхав до нас на роботу – змогли переконати. Фактично жителі села Боратин за рівнем і способом життя вже не поступаються лучанам.

Світлана ДУМСЬКА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%