«Незручний» Грицюк буде «зручним»?

«Незручний» Грицюк буде «зручним»?

Новим секретарем бюджетної комісії Волиньради обрали депутата від Радикальної партії Олега Ляшка. Це – Анатолій Грицюк, колишній голова облради від «Батьківщини»…


Про це йшлося 21 березня ц. р. під час засідання постійної комісії Волинської обласної ради з питань бюджету, фінансів та цінової політики, де побували колеги з ІА «Волинські новини».

Як розповіла голова комісії Ірина Вахович (фракція УКРОПу), до цього часу секретарем бюджетної комісії була Любов Ліпич (УКРОП), яка зараз очолює постійну комісію з питань освіти, науки, інформаційного простору, культури та мови, національного і духовного розвитку, сім’ї, молоді, спорту та туризму замість Петра Савчука.

«Замість неї обрати секретарем бюджетної комісії Ірина Вахович запропонувала депутата Анатолія Грицюка. Члени комісії підтримали цю пропозицію. Своєю чергою, Анатолій Грицюк пообіцяв, що «буде зручним у роботі комісії», – зазначається.

Слід нагадати, що Анатолій Грицюк був неодноразово головою Ківерцівської райради і райдержадміністрації, а також – головою облради від ВО «Батьківщина». Щоправда, невдало балотувався в народні депутати України, на посади Луцького і Ківерцівського міського голови. У жовтні 2015 р. як представник Радикальної партії Олега Ляшка став депутатом облради.

Крім Анатолія Петровича в бюджетній комісії, до речі, працює 2 колишніх голови облдержадміністрації – Володимир Бондар і Володимир Гунчик.

Роман УСТИМЧУК.

На фото Богдана ГОНЧАРУКА: Анатолій Грицюк у зрілі роки.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%