Чим ближче вибори – тим більше порушень

Чим ближче вибори – тим більше порушень

З початку передвиборчої кампанії органи поліції у Волинській області зареєстрували 165 заяв та повідомлень, пов’язаних із виборчим процесом. Більшість із них стосуються можливих порушень проведення передвиборної агітації, підкупу виборців, пошкодження агітаційних матеріалів.

 

Поліцейські за всіма фактами проводять ретельну та неупереджену перевірку. Так, 127 повідомлень розглянуто та прийнято рішення відповідно до Закону України «Про звернення громадян». Співробітники поліції за фактами порушень виборчого законодавства склали 28 адміністративних протоколів. Зокрема, за ст. 212-13 Кодексу України про адміністративні правопорушення складено 11 адмінпротоколів. Мова йде про виготовлення або розповсюдження друкованих матеріалів передвиборної агітації, які не містять відомостей про установу, що здійснила друк, їх тираж, інформацію про осіб, відповідальних за випуск. Такі правопорушення, наприклад, були виявленні в Луцьку, Ковелі, Володимирі-Волинському, Нововолинську та селищах Любешів, Рожище та Стара Вижівка, - інформує поліція Волині.

Також складено два адмінпротоколи за фактами порушення порядку опублікування документів, пов’язаних із підготовкою та проведенням виборів – ст. 212-20 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За ознаками правопорушення, передбаченого ст. 212-14 Кодексу України про адміністративні правопорушення поліцейські теж склали два протоколи. Йдеться про порушення порядку розміщення агітаційних матеріалів або їх розміщення у заборонених законом місцях. Окрім цього, за завідомо неправдивий виклик поліції правоохоронці з початку виборчої кампанії склали п’ять протоколів за ст. 183 Кодексу України про адміністративні правопорушення. За фактами незаконного розміщення в Луцьку, Горохові та Володимирі-Волинському агітматеріалів кандидатів у Президенти України поліцейські склали три адміністративні матеріали за ст. 152 КУАП. Йдеться про порушення норм і правил у сфері благоустрою населених пунктів.

Правоохоронці закликають громадян у випадку виявлення порушень виборчого законодавства України повідомляти про це на оперативну лінію служби «102» поліції.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (580) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%