Місто стане красивішим

Місто стане красивішим

З настанням перших теплих днів після морозної і сніжної зими комунальні служби Луцька намагаються привести місто у належний стан. Уже активними темпами йде прибирання доріг від бруду та відсіву, який накопичився біля тротуарів після посипання протиожеледними сумішами взимку.

Розпочали роботу й представники підрядних організацій, які ремонтують прибудинкові території, тротуари та дорожнє покриття.

Минулоріч було розпочато ремонт двору на вулиці Ковельська, 62, 64. Ця прибудинкова територія була вкрита вибоїнами. У дощову погоду тут утворювалися цілі озера, через які важко було не те що пройти, але й проїхати автомобілем, - інформує прес-служба луцької міської ради. 

За численними зверненнями мешканців будинку, двір було включено до переліку об'єктів, де проводитиметься капітальний ремонт у 2018-2019 роках.

На жаль, минулоріч повністю не вдалося завершити усі роботи на цьому об'єкті й з настанням сприятливих погодніх умов відновлення благоустрою продовжено. Тут уже вкладено нову бруківку, на часі встановлення вуличного освітлення та дитячого майданчика.

Наш кор.

Фото з сайту Луцької міської ради.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.4%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (9) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%