Необережне поводження з вогнем невстановлених осіб

Необережне поводження з вогнем невстановлених осіб

Учора, 20 березня, о 01:30 поблизу села Підгородне Любомльського району виникло загорання сухої трави на площі 0,06 га. Ліквідували загорання працівники 10-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Любомля Управління ДСНС у Волинській області. 

О 11:48 в селі Залужжя Володимир-Волинський район виникло загорання сухої трави на площі 1 га. На місце події прибули працівники 7-ї Державної пожежно-рятувальної частини міста Володимир-Волинський та місцева пожежна команда міста Устилуг. 

Поблизу селища Ратне в урочищі «Нивки» виникло загорання сухої трави та чагарників на площі 0,5 га. Пожежу ліквідували рятувальники 14-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

У місті Камінь-Каширський виникло загорання сухої трави на площі 0,5 га. Погасили полум’я працівники 8-ї Державної пожежно-рятувальної частини. О 19:56 у місті Ковель на території дачного масиву «Білий налив» виникло загорання сухої трави на площі 0,45 га. Приборкали вогонь працівники 4-ї Державної пожежно-рятувальної частини.

 У Любешівському районі поблизу села Залаззя в урочищі Заольхів'я виникло загорання торфу на площі 1 га. На місце події працюють працівники 12-ї Державної пожежно-рятувальної частини та місцева пожежна команда села Залаззя, задіяні 2-і автоцистерни та 2-і мотопомпи та 11 чоловік особового складу, допомагає місцеве населення. Ймовірна причина пожежі – необережне поводження з вогнем невстановлених осіб. Погашено 0,2 га. Гасіння пожежі триває, - інформує прес-служба  Управління ДСНС у Волинській області.

За всіма випадками пожеж в екосистемах проводиться розслідування правоохоронними органами для передачі інформації до екологічної інспекції, з’ясування винних осіб та притягнення їх до адміністративної відповідальності.

Наш кор.

Фото з сайту Управління ДСНС у Волинській області.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (502) - 88.5%
Пізно (18) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.4%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 3.5%
Мені байдуже (17) - 3%