Курс Юлії Тимошенко – на оновлення та рішучі зміни

Курс Юлії Тимошенко –  на оновлення та рішучі зміни


Його презентувала волинянам під час перебування минулої суботи в нашому краї кандидат у Президенти від опозиційних сил, відомий політик, лідерка партії Всеукраїнського об’єднання «Батьківщина» Юлія Тимошенко. 

Зустріч носила двоформатний характер. Спочатку Юлія Володимирівна, котра, до речі, є єдиним кандидатом, яка підписала зобов’язання перед виборцями, виклала свою програму оновлення країни та підвищення добробуту людей журналістам на прес-конференції та відповіла на кілька питань представників мас-медіа
– Мені стало відомо, що Європейський антикорупційний офіс (це зразок нашого НАБУ) порушив справу проти Президента України Петра Порошенка за корупцію. Це перша структура, друга – це SFО (Британський офіс, який займається корупцією у великих масштабах), – саме з цього сенсаційного повідомлення розпочався брифінг Юлії Володимирівни з мас-медійниками. – Це, по суті, стало певним підсумком багаторічної корупції, яка здійснювалася Президентом України, його найближчими соратниками, його бізнес-партнерами на Державному бюджеті України загалом і на військовому бюджеті зокрема. Коли Європейський Союз розпочинає антикорупційні розслідування проти діючого Президента, це свідчить про те, що силові структури в Україні, на жаль, не працюють. Генеральна прокуратура, СБУ перетворилися в департаменти корпорації «Рошен», які не мають ні свободи, ні бажання протягом 5 років розслідувати резонансні й очевидні корупційні справи Президента та його оточення.
– Я хочу сказати, – продовжила Юлія Тимошенко, – що для України, як країни, яка пережила дуже важкі випробування, яка сьогодні перебуває у стані війни, знаходиться у тяжкій бідності, співпраця з європейськими країнами є надзвичайно важливою. І коли лідер держави, по суті, підозрюється в корупції, то так, на жаль, сприймають усю Україну. Саме завдяки корупційним діям Президента наша держава посіла у рейтингу перше місце в світі за цим ганебним показником.
Не обминула кандидат у Президенти України Юлія Тимошенко і проблеми щодо застосування проти неї чорних технологій під виборчих перегонів, а також теми миру на Донбасі. 
У 1994 р. Україна відмовились від третього за потужністю ядерного арсеналу в світі, – нагадала. Було зроблено крок назустріч людству! Але відмова від тієї зброї, яка б ніколи не дала змоги будь-якій країні застосувати військову силу проти нас, призвела до несподіваного результату…. Ключові країни світу – Велика Британія, США, країна-агресор Російська Федерація, а з часом до них приєднались Франція і Китай – усі вони гарантували, що проти України ніколи не буде розпочата війна. 
– У нас в руках був Будапештський меморандум. Чому ні Президент, ні Прем’єр-Міністр України не взяли ці міжнародні гарантії і не розпочали переговорний процес?! Не з маріонетками з так званих ЛНР і ДНР, а безпосередньо з лідерами цих держав?! – ставить питання руба Юлія Тимошенко.
– Ми вже домовляємось, – каже кандидат на пост Президента, – що одразу після президентських виборів буде зібрано Будапештський формат на рівні президентів і прем’єр-міністрів. Справжній ефективний переговорний процес, який, не маю сумнівів, закінчиться миром на Донбасі. Також буде створено міжнародний фонд для відновлення зруйнованих територій Донбасу, щоб не Україна зі своїм маленьким бюджетом відбудовувала цей край, а ті держави, які гарантували нам мир.
Юлія Тимошенко упевнена, що всі ми разом зможемо здолати прогнилу кланово-олігархічну систему управління. Конституція стверджує , що народ – єдине джерело влади в Україні, але це навіть віддалено не відповідає дійсності. Тож необхідно поміняти Конституцію в основі і зробити так, щоб більше не було недоторканності у Президента, суддів, силовиків, народних депутатів... Всі мусять бути рівні перед законом!
Чільне місце у програмі Юлії Володимирівни відведено енергонезалежності нашої держави, і в цьому контексті особливого значення набуває добудова 10 шахти в м. Нововолинську,  питанням міграційної та молодіжної політики, зокрема, державна матеріальна підтримка сім’ї при народженні дитини: першої 50, другої – 100 і третьої-четвертої – 150 тис грн допомоги. 
Стріли критики майбутнього достойника держави зачепили як медичну, так і пенсійну реформи, котрі не мають нічого спільного зі справжніми реформами та призводять лише до подальшого зубожіння населення та унеможливлюють людям скористатися конституційним правом на доступне лікування.
А згодом на Театральному майдані волинської столиці велелюдне людське зібрання зустрічало Юлію Володимирівну, щоб почути правду про нинішню ситуацію в державі та звірити годинники, аби не помилитися з правильним вибором 31 березня.
Символічно, що крім ведучого на скромній, але зі смаком оформленій сцені біля облмуздрамтеатру виступив і легендарний співак Олександр Пономарьов, виконавши улюблені українські хіти «Я люблю тільки тебе» і «Заспіваймо пісню за Україну».
І ось слово бере лідер – Юлія Тимошенко!
Вона детально охарактеризувала нинішню катастрофічну економічну ситуацію в державі, спричинену владною командою діючого Президента Петра Порошенка, та сформулювала своє конструктивне бачення відновлення потенціалу країни. Лише на цій основі можна досягнути підвищення матеріального добробуту кожного українця. І лише за умови, коли посаду Президента громада довірить такому відповідальному політику та досвідченому державному діячу, яким і є Юлія Тимошенко.
Серед присутніх на зустрічі з кандидатом у Президенти України були не лише щирі прихильники лідера «Батьківщини» Юлії Тимошенко, але й прості волиняни, які побачили в ній саме того кандидата, який заслуговує на підтримку під час голосування 31 березня 2019 р.

Володимир ПРИХОДЬКО.

На фото автора: Юлія Тимошенко спілкується з мас-медійниками.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (619) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%