День тиші

День тиші

В ніч на суботу, 30 березня, починається «день тиші» перед виборами Президента України.

У цей день, відповідно до Закону «Про вибори», забороняється проведення будь-яких агітаційних заходів, розповсюдження передвиборних агітаційних матеріалів у ЗМІ, виборчих листівок, плакатів та іншої друкованої агітації. Виборці мають остаточно визначитися зі своїм вибором без будь-якого впливу.

На цьому наголосив радник міністра МВС Іван Варченко, - інформує прес-служба ГУНП у Волинській області.

«В Україні передвиборча агітація закінчується о 24.00 годині, в п’ятницю, 29 березня. Відтоді розпочинається «день тиші», який є в українському законодавстві. У цей день заборонено здійснювати будь-яку агітацію: як публічну агітацію громадян на вулиці, так і агітацію через ЗМІ», - зазначив Іван Варченко.

Радник міністра внутрішніх справ закликав кандидатів на пост Президента України утриматися від подібних правопорушень, дотримуючись високої етики під час цієї виборчої кампанії і закладаючи стандарти на майбутнє.

«Розуміємо, що санкції за порушення цієї норми Закону не високі, а політична реклама детально не унормована українським законодавством, але закликаємо учасників виборчого процесу та ЗМІ неухильно дотримуватися наявних вимог ст. 57 Закону «Про вибори Президента України» і відмовитися від оприлюднення в друкованих, аудіовізуальних та електронних ЗМІ політичної реклами, виступів, інтерв’ю, нарисів, відеофільмів, аудіо та відео кліпів, інших публікацій та повідомлень про кандидатів», - наголосив він.

«Нам шкода, що політична гідність наразі не є серйозним аргументом в українському політичному процесі, але ми б хотіли, щоб всі суб’єкти виборчої кампанії, особливо кандидати на пост Президента України, пам’ятали, що можливість «вирвати» з порушенням Закону один день агітації, матиме наслідком негативні враженням про них» - додав Іван Варченко.

Також радник міністра зазначив, що за 2 дні до дня голосування не можна публікувати результати опитувань громадської думки.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%