ВАРТА-2019

ВАРТА-2019

Журналісти – на варті… вашого голосу

ВАРТА-2019 – це журналістська ініціатива всебічного висвітлення перебігу голосування та підрахунку голосів. Журналісти стоять на варті демократії, надаючи суспільству неупереджену і всебічну інформацію а також домагаючись реакції відповідних органів на виявлені порушення.

У день голосування – 31 березня 2019 року – працюватиме «гаряча телефонна лінія»  +38 050 356 09 10  для прийому інформації про перебіг голосування та підрахунку голосів, фіксації випадків порушення прав журналістів та надання їм правової допомоги. Регіональні координатори проекту збиратимуть інформацію на місцях з якої формуватиметься новиннєва стрічка на сайті nmpu.org.ua та у соціальних мережах.

У співпраці із партнерами із громадянського суспільства, штабами політичних партій та кандидатів, органами державної влади, правоохоронцями ВАРТА-2019 має намір забезпечити прозорість виборчої процедури та унеможливлення будь-якого тиску на роботу журналістів.

Незалежна медіа-профспілка України (НМПУ) та Національна асоціація українських медіа (НАУМ), які об’єднують тисячі журналістів та сотні редакцій країни започатковують проект ВАРТА-2019.

Сергій Штурхецький

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (596) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%