Вибори – розпочалися!

Вибори – розпочалися!

Рівно о 8.00 в Україні 31 березня 2019 р. розпочалися чергові президентські вибори. У бюлетенях для голосування – 39 кандидатів!


Сам бюлетень побив рекорди за весь період Незалежності України, адже його довжина складає 80 см. До нього внесено аж 39 прізвищ кандидатів у Президенти. І хоча частина з них заявили про неучасть у волевиявленні, персональні дані ЦВК залишила в бюлетенях, адже заяви про це надійшли значно пізніше встановленого законодавством терміну.

Рівно о 8.00 всі виборчі дільниці на Волині розпочали свою роботу. Крім великої кількості членів ДВК тут присутні і спостерігачі, і журналісти, і, звичайно, правоохоронці. Наразі повідомлень про суттєві порушення під час волевиявлення відсутні.

Перші результати екзитполів планується отримати вже о 20.00, як це передбачено законодавством. Але в їхніх підсумках буде враховано лише 80% опитаних. Точніші дані – о 23.00 31 березня. Також штаби кандидатів у Президенти оприлюднять результати паралельного підрахунку. Офіційно ж ЦВК має оголосити результати не пізніше 10 діб після завершення голосування і максимум через 3 доби після отримання протоколів із усіх дільничних комісій. Якщо жоден претендент на пост глави держави не набере понад 50% голосів, між двома лідерами 21 квіт ня ц. р. відбудеться другий тур.

Роман УКСТИМЧУК.

На фото Олени РОМАНЮК: голосування на луцькій виборчій дільниці №86.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%