Бронзові медалі «ЗМІ. Волинь»

Бронзові медалі «ЗМІ. Волинь»

30 березня в залі луцької ОДЮСШ відбувся традиційний Міжнародний турнір із футзалу серед працівників ЗМІ «Кубок пам'яті Бориса Клімчука» за участі команд із України, Білорусі, Литви і Польщі.


На урочисте відкриття, яке провели організатори змагань – голова правління ГО «Форум українських журналістів». заступник голови облорганізації НСЖУ і головний редактор «Волинської газети» Володимир Данилюк і голова правління «Спортивної асоціації працівників ЗМІ Волині», продюсер облфілії НСТУ Костянтин Лоцман, прибули голова облдержадміністрації Олександр Савченко, виконувач повноважень Луцького міського голови, секретар міськради Григорій Пустовіт, консул Генерального консульства Республіки Польща в м. Луцьку Марек Запур, голова Міжнародної асоціації журналістів Анджей Страва, депутат облради Петро Савчук, дружина Бориса КлімчукаСвітлана Клімчук, його доньки Яна Лісіцина і Юлія Троц зі своїми родинами, дружина недавно трагічного загиблого тележурналіста Юрія ЯцюкаОльга Яцюк і їхній 12-річний син Максим Яцюк, а також інші почесні гості.

Але насамперед присутні хвилиною мовчання вшанували колег Романа Флішаровського і Юрія Яцюка, які недавно відійшли у Вічність, усіх журналістів, які загинули під час виконання професійних повноважень, а також Героїв АТО, які віддали своє життя під час бойових дій на Сході України проти російських окупантів.

Символічно, що перший удар по м'ячу виконали онуки Бориса Петровича та син Юрія Яцюка.

А потім відбулися захоплюючі поєдинки. Трішечки концентрації не вистачило волинянам, щоб успішно зіграти з лідером – мінськими футзалістами, які були посилені  низкою професійних спортсменів. У результаті – 1:3 на користь гостей.  Фактично рівною була боротьба з литовськими суперниками, але під завісу матчу українці пропустили прикрий гол, тож 1:2, успіх відсвяткували колеги з м. Вільнюса. І лише в заключному матчі з поляками господарі, отримавши кураж, виграли з рахунком 6:1.

У підсумку 1 місце у команди «Футбол.by» (м. Мінсь к, Білорусь), 2 посіла команда «Пресас» (м. Вільнюс, Литва), бронзові призери  – «ЗМІ. Волинь» (м. Луцьк, Україна), а замкнула квартет команда «Преса» (м. Люблін, Польща).

Традиційно спортивні змагання завершилися інтеркультурним вечором, де обговорили подальші плани співпраці, погодившись, що подібні до цього турніру на честь Надзвичайного і Повноважного Посла України, багаторічного голови облдержадміністрації та депутата облради Бориса Клімчука, не лише покращують добросісудські взаємини між братніми державами, але й сприяють співпраці в інформаційній галузі, особливо – під час інформаційної війни, розгорнутої Кремлем.

Світлана КОМА.

На фото порталу «Під прицілом»: афіша турніру.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%