Педагоги – у Воротневі

Педагоги – у Воротневі


Лісівничий молодіжний центр у Воротневі, яку ще називають Малою Швейцарією, вміє «визволяти» міських дітей із Всесвітньої павутини. Про це його керівник-координатор Валентина Юхимчук говорила із заступниками директорів з навчально-виховної роботи луцьких шкіл. 

Під час прогулянки ботанічним заказником (а багато хто з педагогів відвідав Воротнів уперше) обговорили відповідальність школи за виховання дітей: організацію навчань на свіжому повітрі, тематичних заходів, поїздок на природу. Адже усе це і навіть більше отримують гості Лісівничого молодіжного центру. І особливо такі заходи важливі для міських дітей, життя яких нині особливо тісно пов’язане переважно із гаджетами.
По-весняному гомінкий колектив луцьких педагогів із задоволенням спілкувався із Валентиною Петрівною під час екскурсії-прогулянки, будуючи плани щодо майбутньої співпраці.
Заступник директора з навчально-виховної роботи КЗ «Луцький НВК №26» Наталія Саваш поділилась враженнями: «Ранок розпочався чудово, сонечко зустріло нас в гарному місці, а саме: у Воротневі. Думаю, що попереду – гарний день. Нас чекає зустріч із лісівниками, сподіваюсь, побачимо оленят і ланей, які проживають у вольєрі. Радує присутність колег. Атмосфера лісу – це завжди життєдайність, сила. Ми наситимося позитивними емоціями і наберемося гарних ідей. Я вже намітила плани щодо роботи з дітками. Однозначно приїдемо сюди з учнями різних вікових ланок, хочеться долучитись і до посадки лісу, і побачити вольєр із лісовими мешканцями, дуже чекаємо на ці події».

Анна ЛУДКОВСЬКА.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%