Колінні суглоби

Колінні суглоби


Вам знадобиться капустяний лист; алое, полин гіркий, прополіс, горілка; корінь живокосту, топлений жир. 

Інструкція
1. При опуханні колінного суглоба необхідно звернутися в лікувальну установу до лікаря травматолога. Лікування спрямоване на основну причину синовіту і симптоматичне лікування колінного суглоба. Традиційна медицина пропонує хірургічне вирішення проблеми або пункцію синовіальної рідини. Якщо рідина з’явилася вперше, зазвичай пропонують зробити її відкачування. Після кількох процедур пункції, направляють на хірургічне лікування.
2. Також можна скористатися досвідом народної медицини. Найпростішим, в той же час досить дієвим способом позбавлення від рідини в коліні є компрес з капустяним листом. Візьміть листок білокачанної капусти, злегка відбийте його ручкою ножа або дерев’яним молоточком. Накладіть лист на коліно, накрийте його зверху перфорованим целофаном і зафіксуйте пов’язкою. Процедуру виконуйте один раз на добу. Курс лікування - 14-28 днів, хоча полегшення настає за 3-4 процедурою.
3. Для лікування хронічного бурситу приготуйте наступний засіб. Візьміть 50 грам листя алое, дрібно подрібніть і помістіть в банку 0,5 літра. Додайте 3 столові ложки подрібненого листя полину гіркого і 20 грам подрібненого прополісу. Залийте вміст банки горілкою до верху, щільно закрийте кришкою і поставте на 2 тижні в темне місце. Відфільтрувавши вміст банки, приймайте по 10 мл фільтрату внутрішньо, запиваючи 30 мл молока.
Крім того, на хворе коліно протягом 14 днів робіть на ніч компрес з приготованим складом.
4. Дуже ефективно при даному захворюванні допомагають препарати живокосту. Візьміть 1 частина подрібнених в порошок коренів живокосту і змішайте з двома частинами топленого жиру. Поставте на водяну баню на 2,5-3 години.
Знявши з водяної бані, настоюйте протягом 24-36 годин. Візьміть шматок лляної серветки, рясно змастіть її приготовленою маззю і накладіть на коліно. Зверху накрийте компресійним папером і зафіксуйте еластичним бинтом. Утепліть додатково вовняним шарфом. Курс лікування - 14-28 днів залежно від стану коліна.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%