ВІП-керівний ліс

ВІП-керівний ліс


Цей день, без сумніву, запам’ятається волинянам посадкою лісу у Ківерцівському районі. У п’ятницю, 12-го, тут зібралися найвищі представники влади області на чолі з головою облдержадміністрації Олександром Савченком та його заступниками і помічниками, керівники державних та фінансових структур, бізнесмени, аграрії, політики та волинські Герої-атовці.

Таке буває лише раз на рік, навесні. І триває вже втретє. Традицію збиратися ВІП-колективом із метою відновлення лісу започаткував начальник Волинського обласного управління лісового та мисливського господарства Олександр Кватирко. Він її і підтримує.
В рамках 14-ї Всеукраїнської акції «Майбутнє лісу в твоїх руках» у тому ж Сокиричівському лісництві ДП «Ківерцівське ЛГ» імениті волиняни відновили майже гектар лісу. А це небагато-немало –6000 деревець. З них дубів – 4500, 1200 ялин, ще 200 штук модрини та 100 горобини. 
Зважаючи на приклад попередніх років, дерева мають шанс гарно прижитися і будуть тішити спочатку лісівників, які доглядатимуть за культурами, а потім – усіх охочих прогулятися в лісі, що всього за 20 км від Луцька.– Волинь – єдина область в Україні, де лісів не стає менше, а навпаки – щоразу більше. У нас більше садять, ніж крадуть, вирубують і все разом взяте. Це – хороша справа. Те, що ми з вами сьогодні робимо, можна буде потім показати внукам, а кому і правнукам, – каже Олександр Савченко.
Олександр Кватирко підтверджує сказане головою ОДА, зазначаючи, що ліс на Волині відновлюється постійно. Навіть незважаючи на те, що зрубів через масове всихання соснового лісу побільшало. Крім того, запевняє Олександр Михайлович, лісівники готові – і мають для цього всі ресурси – не лише відновлювати, а й навіть створювати нові ліси – там, де зараз землі із нечітко визначеним статусом.
До роботи ВІП-колектив приступив після звернення вихованців Боголюбського шкільного лісництва, колективного постановочного фото та, звісно, інструктажу.
Як зміг передбачити Олександр Савченко, цього дня не впало ні краплини дощу. Хоча небо підозріло хмурилося. Очевидно, перебивати таку роботу не наважилася навіть природа.

Світлана ДУМСЬКА.
На фото із сайта облдержадміністрації: виступає Олександр Кватирко; чиновники висаджують дерева.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%