І Сапалаївка, і Жидувка

І Сапалаївка, і Жидувка

Традиційно в ці Передпасхальні дні в м. Луцьку тривають велелюдні роботи з очищення та озеленення міста. 

А з нагоди Дня довкілля, який відзначається цього року 20 квітня, в обласному центрі пройде один з наймасштабніших заходів!
Про конкретні локації, де, починаючи з 10.00 19 квітня, буде проводитися толока, заздалегідь можна дізнатися в співорганізаторів: Департаменту сім’ї, молоді та спорту Луцької міськради та Молодіжної ради.

Практичні природоохоронні заходи з впорядкування водоохоронних зон річок м. Луцька та території міста загального користування тривають. Нещодавно роботи відбулися на річці Жидувка, а також поблизу річки Сапалаївка в мікрорайоні Теремно. Понад 250 представників тих установ, які розміщені в районі ДПЗ від вул. Станіславського до вул. Мамсурова – ЗОШ №20, Луцького вищого професійного училища, Луцького центру професійно-технічної освіти, ПАТ «СКФ Україна», ЛСКАП «Луцькспецкомунтранс», ЖКП №2 – добре попрацювали, щоб навести лад на берегах Жидувки.
Річка, як нагадав відділ екології Луцької міської ради, має загальну протяжність 4 км. В межах міста мала річечка простягається на 2,43 км та бере свій початок за 1 км від південної частини міста, поблизу с. Баїв Луцького р-ну. У місті протікає вул. Окружна, у районі заводу ПАТ «СКФ Україна». Зелена зона на її берегах обрамляє майже половину житлового району ДПЗ з північного сходу. Вздовж Жидувки розташовано чимало підприємств, гаражні кооперативи, ЗОШ №20, дитячі садочки, стадіон «Підшипник», а також –  багатоповерхові житлові будинки. Таке сусідство часто веде до засмічення берегів та русла річки різноманітними побутовими відходами. А на вул. Потебні Жидувка впадає у річку Стир.Також тут розташований улюблений куточок відпочинку мешканців району – заказник місцевого значення «Дубовий гай». 
З районів міста, де проводилось прибирання вивезено 4 повних машини сміття на полігон твердих побутових відходів у с. Брище Луцького р-ну.

Світлана КОМА.
На фото відділу інформаційної роботи Луцької міськради: в процесі очищення берегів малих річок та після завершення прибирання.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%