Винні всі

Винні всі

У м. Луцьку на вул. Петра Маха у ніч із 28 на 29 квітня ц. р. автомобіль укотре протаранив металевий паркан. Винен, звичайно, водій, але й дорожні служби нічим не кращі: на цій вулиці перед перехрестям із вул. Карпенка-Карого відсутній дорожній знак, який вказує на різкий поворот дороги...


Отже, в ніч із 28 на 29 квітня невідомий водій на машині наразі невстановленої моделі протаранив огорожу. Паркан уже не вперше зазнає ударів транспортних засобів, про що свідчать численні пошкодження.

Лучанка Віра Новак у спільноті «АвтоАндони Луцька» у «Фейсбуці» продемонструвала ранкове фото наслідків ДТП, а також номерний знак, який відлетів від переднього бампера внаслідок зіткнення.

«Водій, ти, здається, дещо загубив», – «підколола» винуватця авторка допису...

Слід зазначити, що колишня вул. Баумана в м. Луцьку після ремонту вкрилася асфальтом і отримала нову назву – імені Петра Маха. Перевищення швидкості водіями вже давно стали причиною тривоги мешканців прилеглих будинків, адже дорога вузька, а машини буквально «літають». Мало того, з боку вул. Гетьмана Мазепи до перехрестя з вул. Карпенка-Карого є крутий поворот наліво, проте відповідного дорожнього знаку – катма. Тому неуважні водії, особливо вночі, за інерцією їдуть прямо... в металевий паркан.

Світлана КОМА.

На фото Віри НОВАК: водій-порушник загубив на місці ДТП номерний знак, за яким поліція повинна встановити, кому належить автівка.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%