Агіт-тур за державні кошти

Агіт-тур за державні кошти

Нині діючий Президент України Петро Порошенко 29 квітня відвідав Львівщину – єдину область, де в другому турі виборів за нього проголосувала більшість виборців. І – вдався до агітаційного виступу щодо осінніх виборів у парламент та звертання на «ти» до новообраного глави Української держави.


Прес-служба Президента України зазначає:

«Україна є європейською нацією і Україна є європейською державою. І ми сьогодні твердо стоїмо на захисті тих здобутків, які досягла Україна і український народ за останні п’ять років. Нічого, що нам вдалося здобути за останні п’ять років, було би неможливо без вашої підтримки і без вашої довіри».

Глава держави підкреслив, що надзвичайно важливо не втрачати оптимізму.

«Надзвичайно важливо, що ви вірите, що Україна – понад усе, – зазначив Президент України та подякував львів’янам за віру в щасливе європейське майбутнє України. – Те, що ви знаєте, що продовжимо наш рух вперед, ми збережемо нашу єдність, надихає мене на подальші рішучі дії. Ми будемо підтримувати Україну в просуванні реформ. Ми не дамо зупинити Україну на нашому європейському шляху».

Петро Порошенко подякував галичанам за підтримку, а також закликав їх проголосувати за президентську партію «Блок Петра Порошенка» на парламентських виборах 27 жовтня 2019 р.:

«Дякую за єдність. Наголошую, що в наших здобутках є величезна роль кожного з вас. Кожен, що міг робив для того, щоб ми мали церкву, армію. Покоління українців робили все, що від них залежить, щоб ми мали державу. Восени – це є той шанс, який ми точно маємо не змарнувати. Восени ми маємо об'єднатися. Я хочу наголосити, що 21 квітня – це не була наша перемога, але це не була поразка. Бо 4,5 мільйона – це є той фундамент, який ми здатні розширити для того, щоб захистити всі наші здобутки і забезпечити наш рух вперед».

Під час зустрічі «з представниками культурного, громадського та бізнес середовища Львівщини» Петро Порошенко у супроводі Голови Верховної Ради України, уродженця Галичини Андрія Парубія, також наголосив на важливих, як на його погляд, справах.

UAportal також зазначає, що в Українському католицькому університеті у Львові Президент України повчав новообраного главу Української держави Володимира Зеленського:

«Якщо ти поїдеш на зустріч з Путіним, до тебе більше ніхто з тієї коаліції війни, яку ми дбайливо створювали 5 років, не приїде, ти її зруйнуєш. І залишиш України один на один з агресором. А потім тобі залишиться тільки стати на коліна і визнати капітуляцію. Своєчасно підкажемо, як не ставати на коліна, тому що ми вміємо не ставати. Своєчасно підкажемо, як треба берегти наших союзників і партнерів. Своєчасно підкажемо, як не продатися за 30 срібняків газу... Ми не будемо сприймати, що хтось росіянам зараз буде надавати святе українське громадянство. Тому що вони його приймуть всі 140 мільйонів, тому що у нас краще. Але ми нікому не дамо загубити Україну. Тому що українське громадянство – це висока честь!».

Пізно ввечері разом із дружиною Мариною Порошенко та співробітниками Державної служби охорони Петро Порошенко відлетів у м. Київ.

Наш кор.

На фото пре-служби Президента України: Петро Порошенко і Андрій Парубій на Львівщині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%