Лучанка з ділянками і нерухомістю побореться з корупціонерами?

Лучанка з ділянками і нерухомістю побореться з корупціонерами?

На конкурс на посаду керівника апарату Вищого антикорупційного суду подалося дев’ятеро кандидатів. Ця людина відповідатиме за забезпечення роботи суду: його штат, документообіг і забезпечення всім необхідним. Серед претендентів на посаду – Наталія Тимощук, яка наразі керує апаратом Луцького міськрайонного суду.


Портал «Слідство.інфо» зазначає:

«В Антикорсуді вже незабаром судитимуть підозрюваних у корупційних злочинах високопоставлених чиновників – депутатів, членів Кабміну, суддів тощо. На його створенні наполягали, зокрема, міжнародні партнери України.

Тож журналісти розповіли про кожного з тих, хто вже незабаром може стати керівником апарату Вищого антикорупційного суду та що задекларували кандидати».

Серед них – Наталія Тимощук, яка керує апаратом Луцького міськрайонного суду. Минулого року вона отримала нагороду «Людина року. Волинь».

«Водночас її чоловік Василь Тимощук, фігурував у розслідуванні «Рівненської агенції журналістських розслідувань». За інформацією журналістів, задеклароване ним майно не відповідає прибуткам працівників медико-соціальних експертних комісій у Луцьку. Йому, зокрема, належать чотири будинки та дві недобудови в селі Олешки Івано-Франківської області.

Сама Наталія Тимощук задекларувала 10 земельних ділянок і 13 нежитлових приміщень площею понад 6 тис. квадратних метрів. Родина володіє землею та квартирою в м. Луцьку та ділянками у Волинській обл.

За минулий рік Наталія Тимощук задекларувала майже 400 тисяч гривень зарплати, 10 тисяч гривень материнської допомоги, її чоловік – 200 тисяч гривень зарплати і 60 тисяч прибутку від продажу майна», – зазначають колеги з ІА «ВолиньPost».

Вищий антикорупційний суд вирішуватиме долю підозрюваних у корупційних злочинах високопоставлених чиновників – депутатів, членів Кабміну, суддів тощо. Там розглядатимуть справи, які розслідує Національне антикорупційне бюро України (НАБУ) та Спеціалізована антикорупційна прокуратура (САП).

Створення Антикорупційного суду було однією з вимог міжнародних партнерів України для подальшої співпраці – Міжнародного валютного фонду, державного департаменту США та країн Великої сімки.

«Конкурс до Вищого антикорупційного суду тривав майже рік. Кандидати пройшли анонімне письмове тестування, виконували практичне завдання, проходили співбесіди у Вищій раді правосуддя та Вищій кваліфкомісії суддів.

Також кандидатів в антикорупційний суд розглядали міжнародні експерти. Вони спільно з ВККС розглянули 49 сумнівних кандидатів. Серед них були, зокрема, «судді Майдану», адвокати з підозріло низькими доходами й конкурсанти, які не декларували майно або й весь прибуток. Відтак з конкурсу вибули 42 сумнівні кандидати. Загалом участь у конкурсі взяли 270 учасників.

Напередодні 38 переможців конкурсу вже склали присягу. Запрацювати Антикорсуд може вже влітку цього року», – зазначається.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби Луцької міськради: урочисте відкриття Луцького міськрайонного суду.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%