Зброю на переплавку

Зброю на переплавку

На механічно-ливарному заводі , що уНововолинську переплавили на брухт понад 90 одиниць різноманітної зброї, яку вилучили поліцейські Волині в ході розслідування кримінальних проваджень та добровільно здали громадяни.

Зокрема, знищено вісім одноствольних та двоствольних мисливських рушниць, три пістолети травматичної та пневматичної дії, 16 газових та стартових револьверів, 28 гвинтівок та стволів кулеметів, а також 34 одиниці холодної зброї, - інформує сектор комунікації поліції Волинської області.

Окрім цього, на спеціальному полігоні в селі Сокиричі Ківерцівського району утилізовано понад сім тисячі набоїв до стрілецької та мисливської гладкоствольної зброї.

Поліція наголошує, що за незаконне зберігання зброї, боєприпасів, вибухівки законом передбачено кримінальну відповідальність. Зокрема, санкція статті 263 Кримінального кодексу України, визначає покарання у вигляді позбавлення волі на строк від трьох до семи років. Звертаємо також увагу, що у випадку добровільної здачі зброї в органи та підрозділи поліції громадян звільняють від кримінальної відповідальності. 

Наш кор.

Фото поліції Волині.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (233) - 86.9%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (7) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.4%