Перший вільний політ

Перший вільний політ


26 квітня у ДП «ЛМГ «Звірівське» випустили на волю 80 фазанів. Ще 50 птахів у природних умовах Ківерцівщини живуть з осені минулого року. Решту лісівники утримують у вольєрі – птахи невдовзі дадуть потомство.

Збільшення чисельності та різноманітності мисливської фауни – одне з головних завдань, над яким працюють лісівники Волині.  Звісно, крім охорони від браконьєрства та підгодівлі, що невід’ємні в умовах розвитку мисливського господарства.
Адже кількість та видовий склад дичини – основний показник рівня та культури мисливства. На цьому наголошує начальник Волинського ОУЛМГ Олександр Кватирко.
– Ми робимо акцент на вольєрне розведення диких тварин та птахів. Уже маємо 9 вольєрів. Ще шість добудовується, вони готові на 80%. Там живуть олені, лані,  дикі кабани, з пернатих – качки, фазани, – зазначає Олександр Кватирко.
Останніми роками розвитку мисливства на Волині приділяється значна увага. Про це свідчать цифри: протягом 2014-2018-го загальні річні суми витрат коштів державних підприємств на мисливство збільшились із 4 до 12 мільйонів. Лише за перший квартал 2019 року вже вкладено понад мільйон.
Це далеко не межа, зазначає головний лісівник області. Адже цілі поставлено досить високі – довести культуру мисливства до європейського рівня.  Олександр Кватирко неодноразово наголошував, що Волинь має потенціал і всі можливості для того, щоб полювання в наших угіддях вважалося престижним, щоб до нас приїздили європейські мисливці, щоб підприємства заробляли на організації полювань кошти і мисливське господарство врешті стало прибутковим. 
Досягнути цього цілком можливо. Так, це не станеться за рік. Але невеликими та впевненими кроками результат обов’язково стане помітним.

Світлана ДУМСЬКА.
Фото Павла БЕРЕЗЮКА.
  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%