Армія – з народом!

Армія – з народом!


Справжнє свято музики та урок патріотизму подарували мешканцям Рожищенського р-ну артисти Центру військово-музичного мистецтва Повітряних сил Збройних Сил України.

8 травня, в День пам’яті та примирення, військові музиканти та співаки виступили на головній площі м. Рожища. Концерт відбувся у рамках проведення Всеукраїнського патріотично-мистецького проекту «Армія з народом», під час якого не лише популяризували необхідність посилення взаємозв’язку українського народу з українським військом, але й пропонували охочим поповнити лави Збройних Сил України і Військово-морських сил за контрактом. 
Відділ з питань організаційної роботи, внутрішньої та інформаційної політики апарату Рожищенської райдержадміністрації також наголосив, що «перед виступом музикантів учасникам бойових дій Рожищенського р-ну, які проявили мужність, патріотизм, відданість українському народу та зі зброєю в руках стали на оборону територіальної цілісності та суверенітету нашої держави, вручено відзнаки Президента України «За участь в антитерористичній операції». 
У концертній програмі, котру представили творчі авіатори в м. Рожище, були естрадні, джазові, військово-патріотичні твори. Пісні і танці у виконанні артистів творчого колективу викликали шквал позитивних емоцій. 
Крім голови Рожищенської райдержадміністрації Інни Гайворонської, участь в урочистостях взяли також повноважні представники райради, а також – Рожищенської міськради. На площу прийшло й чимало рядових громадян, у такий спосіб ще раз продемонструвавши непорушну єдність армії і народу.

Наш кор.

На фото прес-служби Рожищенської райдержадміністрації: агітаційна продукція щодо служби в армії за контрактом; під час концерту «Армія з народом».

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 61.5%
Пізно (1) - 7.7%
Яка різниця? (1) - 7.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (2) - 15.4%