Борис Клімчук: закон про амністію учасників протестних акцій – це результат компромісу

Борис Клімчук: закон про амністію учасників протестних акцій – це результат компромісу

Попри політичне напруження, загалом Волинь живе і працює у нормальному режимі – учні ходять до шкіл, медики лікують пацієнтів, літні волиняни одержують пенсії, породіллі народжують діточок. Водночас, влада розуміє ситуацію і намагається домовитися з опозицією задля досягнення компромісу. Про це голова облдержадміністрації Борис Клімчук сказав 30 січня в прямому ефірі телемарафону «Відкрита студія» на Першому Національному.

   Як зазначив голова облдержадміністрації, мудрі волиняни продовжують чесно і добросовісно працювати, а місцеві органи виконавчої та представницької влади й надалі виконують делеговані їм обов’язки.

   «Загалом облдержадміністрація, районні державні адміністрації, міські виконкоми працюють у звичному режимі. Щоправда, в дещо напруженому, але системно, - сказав під час телеефіру Борис Клімчук, - По-іншому не вміємо: так уже повелось - влада або виконує свої функції або шукає причини цього не робити. Розуміємо ситуацію: з людьми треба вести діалог».

   Також голова облдержадміністрації зазначив, що Закон про амністію учасників протестних акцій, ухвалений парламентом 29 січня, є реальним важелем для нормалізації суспільної напруги.  «Хоча, я дав офіційну інформацію про те, що захоплень, блокувань на Волині не було».

   Борис Клімчук наголосив, що «в області також немає затриманих активістів майдану: «Було кілька кримінальних проваджень – шість підозрюваних по області, - зазначив він. - Не так давно Луцький міськрайонний суд відмінив всі ці справи»

    «Як юрист, я знаю, що, в принципі, у нас є базовий Закон «Про застосування амністії в Україні» - він теж працює. Але одночасно всі розуміємо, що прийняття Закону 29 січня є результатом компромісу», - підкреслив він.

   «Тобто, на Волині фактично немає чого і кого звільняти: ні будівель, ні людей. І це вдалося досягти завдяки поміркованості місцевих політиків і влади», - наголосив Борис Клімчук.

Наш кор.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%