Презентації

Презентації

«Червлене літо»Михайла Україна

В клубі літературних презентацій «Вперше», що діє у Луцькій бібліотеці-філії №10, відбулась презентація книги воїна-атовця Михайла Украна «Червлене літо».

Михайло Укран (Михайло Ярмола) народився у 1989 р. у м. Ковель, де проживає і натепер. Закінчив Волинський Національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Екологія», пізніше продовжив навчання і закінчив Східноєвропейський Національний університет імені Лесі Українки за спеціальністю «Право».

Працює головним спеціалістом Управління капітального будівництва та житлово-комунального господарства виконавчого комітету Ковельської міської ради. Учасник АТО (ООС) у 2015–2017 роках. Друкувався у альманахах «Танго безмежжя» та «Джинс-ОFF» літературно-мистецького об’єднання «Без меж».

Вже давно було в планах Михайла видати свою книгу, адже це напрацювання багатьох років автора . Відразу, як забрав книгу із видавництва, спільно з працівниками бібліотеки спланували її презентацію. А модератором заходу була також журналіст, письменниця Лєна Шторм.

Автор розповів про роман «Голосіївська осінь», уривок якого розміщений у книзі, п’єсу «Забутий ліс», оповідання із циклу «Чорний мак», читав поезію.

– Перш за все це невидимий фронт роботи над собою, – зізнався. – Важко пояснити «навіщо це мені? Звідки взялося? І чи потрібне взагалі?...

Багато ще хотілося б сказати,

В мить одкровень вуста стають важкі:

Ми ж не чужі? Свої? Чи ні? Прямі?

Так хочеться і не хочеться мовчати,

Мільйони слів розтануть в «маячні…»

Талановитого літератора Михайла Украна привітали побратими, учасники бойових дій на Сході України, які допомогли автору у виданні книги.

Враженнями про «Червлене літо» поділились голова літературно-мистецької студії «Зорі над Стиром» Миколай Шостак, голова літературно-мистецького об’єднання «Без меж» Валерій Гнатюк, режисер театру літературних презентацій «Вперше» Наталка Максимчук. Присутні високо оцінили поезію автора.

Музичним дарунком були виступи волинських бардів Юрія Щербика та Миколи Більшевича.

Для багатьох Михайло став справжнім відкриттям. В нього велика сила волі і духу, самовідданість та відвага, талант і скромність.

Надія ЧМІЛЬ,

завідувач бібліотеки 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%