Цінності

Цінності

День Європи – це символ започаткування нової успішної моделі мирної співпраці між державами, що ґрунтується на спільних цінностях: свободи, демократії, поваги до прав людини, верховенства права!

Основна ідея загальноєвропейського Дня – кожний мешканець континенту, незалежно від своєї національної належності і громадянства, має відчути себе вільним у “Європейському домі”!

Україна – єдина держава не член ЄС, в якій на державному рівні відзначається День Європи!Цього року День Європи в Україні припав на 18 травня!

У День Європи жителі України відзначали день спільних цінностей, спільної історії всіх націй континенту!

З цієї нагоди проведено спільну нараду з начальником відділу ДРАЦС УДР ГТУЮ у Волинській області Кратік Антоніною Семенівною, головним спеціалістом цього ж відділу Бєловим Максимом Миколайовичем та головним спеціалістом відділу організаційної роботи, документування та контролю ГТУЮ у Волинській області Тетяною Черних та працівниками Нововолинського міського відділу ДРАЦ, на якій обговорено актуальні питання цього напрямку та основні заходи з реалізації правопросвітницького проекту «Я маю право» по напрямку «Відповідальне батьківство».

Богдана ХОМА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%