Вшанували героїв

Вшанували героїв

Сьогодні у Володимирі-Волинському на площі Героїв вшанували загиблих під Волновахою бійців 51-ої бригади та вручили посмертні нагороди рідним загиблих Героїв. 

Про це інформує «ВолиньUA».

Участь у заходах взяли рідні загиблих військовослужбовців з міста та району, представники міської та районної влад, єпископ Володимир-Волинський та Турійський Матфей з духовенством, священнослужителі греко-католицької та католицької церков. Демонстративно окремо до заходів приєдналися представники Московського патріархату.

Мер міста Петро Саганюк звертаючись до присутніх та рідних загиблих зазначив, що минуло 5 років відколи прийшла страшна звістка у наше древнє місто.

- Під Волновахою, яка стала могилою та трагедією для 51-ої бригади, загинули наші молоді хлопці. Вони не думаючи про те, що зі сходу на нас нахлине війна, не думали про життя, вони взяли зброю і захищали нашу святу українську землю. Ці герої в пам’яті усіх нас. Висловлюємо глибоке співчуття рідним, які тут присутні, у зв’язку з непоправною втрато. Ці герої будуть прикладом для молодого покоління як любити і захищати свою Батьківщину. З обранням нового президента ми всі надіємося, що ця війна завершиться. Наші землі повернуться в лоно України-матері, а наші герої будуть жити вічно, бо ми будемо пам’ятати про них.

Представник Володимир-Волинського комісаріату вручив нагороди рідним загиблих військовослужбовців. Ці посмертні нагороди отримували матері, батьки, брати, дружини та діти Героїв.

Наш кор.

Фото з сайту «ВолиньUA»

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%