Юстиція працює

Юстиція працює Вуличне інформування

Працівники відділу державної реєстрації друкованих засобів масової інформації та громадських формувань Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Волинські області Діана Омелянчук та Наталія Коструба 22 травня 2019 року в рамках всеукраїнського правоосвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО!» провели вуличне інформування для жителів та гостей міста Луцька щодо запроваджених новацій, які забезпечують захист прав громадян.

На сьогодні, Міністерством юстиції України та його територіальними підрозділами в областях доводяться до відому громадян основні меседжи правопросвітницьких кампаній «Я МАЮ ПРАВО» та «ВІДПОВІДАЛЬНЕ БАТЬКІВСТВО», метою яких є підвищення рівня обізнаності населення про механізми реалізації та захисту прав дитини на належне утримання та безпечне освітнє середовище та захист прав громадян в цілому.

Лучанам та гостям міста Луцька, які мають дітей, роз’яснено нові правила виїзду з дитиною за кордон та порядок отримання послуги «Муніципальна няня». На виконання доручення МЮУ громадян також проінформовано про основні цінності та засади формування Європейського Союзу, особливості його функціонування та розвитку, позитивний вплив європейської інтеграції на ключові-суспільно-політичні процеси в Україні та підвищення рівня підтримки громадянами України державної політики у сфері європейської інтеграції.

Зазначений захід проведено також з нагоди святкування Дня Європи в Україні.

Міністерство юстиції України – за відповідальне батьківство, та наголошує, що ти маєш право на захист своїх прав! Україна – це Європа!

Богдана ДОВГОПОЛОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%