Як зміцнити нігті в домашніх умовах?

Як зміцнити нігті в домашніх умовах?

Желатин
Желатин застосовується для зміцнення не тільки волосся, але і нігтів, оскільки містить величезний запас колагену – такого важливого елемента для здорового росту. Розведіть желатин в теплій воді і потримайте в отриманому розчині нігті хвилин 15. Проводячи процедуру раз в тиждень, незабаром ви помітите, що стан нігтів помітно покращився.

Йод
Йодові маски лікують нігті і допомагають позбутися від пухких хвиль на поверхні. Зверніть увагу на процентний вміст, вказаний на етикетці. Занадто концентрований йод використовувати не можна. Просто наносьте йод на нігтики раз в тиждень. Врахуйте, що йод забарвлює нігтьову пластину. Щоб нігті занадто не темніли, можна додавати пару крапель йоду в ванночки. Наприклад, з сіллю.

Морська сіль
Багата мінералами сіль зміцнює крихкі нігті. Налийте в мисочку теплої води і додайте 1-2 ложки морської солі. Тримаємо в суміші нігтики близько 10-15 хвилин. Оскільки сіль трохи сушить, після процедури зволожуйте нігті і руки кремом.

Кухонна сіль
Немає під рукою морської солі? Не біда, можна замінити її кухонною сіллю, адже вона теж корисна. Розведіть невелику кількість солі в теплій воді і зробіть ванночку на 15 хвилин. Потім промийте руки і зволожите їх кремом.

Ромашка
Володіє антисептичними властивостями і багата корисними речовинами. Ромашка допоможе вилікувати нігті і зміцнити їх.

Олія виноградних кісточок
Цей засіб зміцнює ослаблені нігті і допомагає залікувати тріщини. Додайте пару крапель олії до основи і втирайте отриману суміш у нігтьову пластину.

Кропива
Кропива – одна з найпопулярніших рослин, коли мова заходить про натуральних рецептах краси. Вона багата кремнієм, тому застосовується в косметології так часто. Використовуйте звичайні відвари з кропиви, роблячи ванночки для нігтів.

Зелений чай
Зелений чай містить антиоксиданти, тому він широко застосовується в косметології. Заваріть кілька листочків чаю в чашці гарячої води, а коли заварка охолоне, потримайте в ній кінчики пальців хвилин 10-15. Якщо у вас немає часу на ванночки, спробуйте пити зелений чай, насичуючи організм зсередини.

Рицинова олія
Рицинова олія не тільки зміцнює крихкі нігті, але і бореться з грибком. Не використовуйте чисту рицинову олію, а додавайте її в інші масляні суміші. Після застосування ванночки обполосніть руки водою.

Помідори
Помідори містять біотин (вітамін групи В), нестача якого істотно сповільнює ріст, в тому числі і нігтів. Помідори можна їсти, щоб ввібрати якомога більше біотину, але можна і готувати з них ванночки. Додаємо сік, додаємо підігріту олію (рослинну або оливкову) і тримаємо в суміші нігті хвилин 10.

Фото з сайта poradnyk.com.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%