Майстри своєї справи

Майстри своєї справи


Студенти Коледжу технологій, бізнесу та права з задоволенням діляться здобутими знаннями та випробовують себе у ролі викладачів.

Так, 11 квітня студенти 1, 2-х курсів відділення харчових технологій та заочного навчання, а також майстри виробничого навчання коледжу побували у Княгининівському НВК Луцького р-ну з метою профорієнтації. 
Учнів познайомили з історією коледжу, а також розповіли про правила прийому та вступу.
Крім того, студенти підготували цікавий майстер-клас з карвінгу (художнього вирізування на фруктах та овочах).
Учні з захопленням слухали старших друзів та власноруч спробували опанувати техніку карвінгу. Ця зустріч багатьом дітям допомогла обрати напрям свого майбутнього професійного шляху, а для студентів – наочно продемонструвати свій професіоналізм та здобуті навички, а також випробувати на собі роль викладача.
Крім того, на основі угоди, підписаної між двома навчальними закладами, студенти спеціальностей «Харчові технології» і «Готельно-ресторанна справа» проходять навчальну практику на базі Княгининівського навчально-виховного комплексу «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів-дошкільний навчальний заклад».
Тож при виборі свого майбутнього учні на собі можуть оцінити рівень професіоналізму та якість знань, які пропонує Коледж технологій, бізнесу та права своїм студентам.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%