ЯрФест – 2019

ЯрФест – 2019


У рамках Фестивалю науки 16 травня у Східноєвропейському національному університеті імені Лесі Українки відбувався «ЯрФест–2019» (Ярмарок Фестивалю науки). 

Учасників та гостей заходу привітали перший проректор Анатолій Цьось, проректори Наталія Павліха, Світлана Гаврилюк та Анна Данильчук, куратор Наукового товариства аспірантів і студентів Ольга Караїм, директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, проректор із наукової роботи Волинської православної богословської академії, протоієрей Владислав Фульмес.
«Хочу подякувати підприємствам, Волинському обласному центру зайнятості – нашим співорганізаторам, факультетам і всім, хто долучився до реалізації цієї чудової ідеї – ЯрФесту. Щиро вітаю факультети, які сьогодні представляють СНУ, і вірю, що сьогоднішній захід сприятиме поєднанню науки та практики через розвиток інновацій, бізнесу та нашого університету», – мовив перший проректор, проректор з адміністрування та розвитку Анатолій Цьось.
Директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк зауважив: 
«Дуже добре, що сьогодні факультети представили свої кращі наукові розробки, а ми запросили представників підприємств, аби безпосередньо поєднати науку та бізнес. Бо в бізнесі успіх досягається лише тоді, коли в команді працюють професіонали, які здатні упровадити чи розробити новації».
До участі у фестивалі долучилися такі підприємства області як: ТзОВ «Кромберг енд Шуберт Україна ЛУ», фабрика «Торчин-Нестле», ТОВ «Ветело», мережа гуртівень «Пакко» та супермаркетів «Вопак» та інші.
Під оплески учасників і гостей Анатолій Цьось вручив подяки від Лесиного університету науковцям, які підготували переможців наукових конкурсів серед студентів, та за особисті наукові здобутки; грамоти – викладачам, які активно долучилися до організації та підготовки Фестивалю науки та ЯрФесту.
Студенти СНУ імені Лесі Українки та Коледжу технологій, бізнесу та права, який знаходиться у підпорядкуванні університету, підготували цікаві досліди з фізики та хімії; арт-терапія, ритмо-терапія, танцювальні флешмоби, фітнес-степ, техніка скандинавської ходьби; майстер-класи з флористики та виготовлення іграшок із екологічної сировини, з розкладання намету та користування альпіністським спорядженням, із вуличних танців, малювання шаржів і портретів, із малюнка хною й ієрогліфічного написання символів удачі, сервірування столу та приготування коктейлів тощо.
Також у наметі коледжу наочно ілюстрували мистецтво карвінгу. Студенти охоче демонстрували як зі звичних овочів та фруктів можна створити справжні художні витвори. Такі композиції не просто красиві, а ще й смачні та корисні для здоров’я.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (581) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%