Ні бюджету, ні суду…

Ні бюджету, ні суду…

Чергове судове засідання щодо скасування рішення Волинської обласної ради про обласний бюджет на 2019 рік знову не відбулося.

Минулого разу справу перенесли через відсутність одразу трьох сторін: представника від Волинської облдержадміністрації, представника від облради та Департаменту фінансів, який виступає у справі третьою стороною.

Тож засідання відклали на 31 травня, але сьогодні секретар головуючого судді Сергія Костюкевича повідомив, що справу знову відклали через клопотання позивача. Час та дату наступного засідання повідомлять пізніше.

Коротко про справУ: 4 січня 2019 р. голова облдержадміністрації Олександр Савченко звернувся з позовом до суду щодо незаконності ухвалення 20 грудня 2018 р. на сесії облради бюджету області на 2019 р. Олександр Ілліч публічно заявив, що бюджет був прийнятий з порушенням процедури.

Під час розгляду справи було прийнято рішення залучити до розгляду справи третю сторону – Департамент фінансів. А на минулому засіданні вирішено продовжити розгляд справи в форматі підготовчого засідання.

Як далі розвиватимуться події і чи взагалі цей позов розглядатиметься, покаже час, адже перетасування владних кадрів може суттєво змінити ситуацію.

Наш кор.

На фото Ольги КОНОНЧУК: тут мав би відбутися розгляд справи.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%