«Всі ми діти твої, Україно!»

«Всі ми діти твої, Україно!»

Луцькі школярі пройшли пішою ходою до Театральної площі нашого міста.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Сьогодні у Луцьку відбулася піша хода гуртківців закладів позашкільної освіти, дітей, які відпочивають в таборах з денним перебуванням при ЗЗСО, присвячена Дню захисту дітей. Учасники ходи вирушили від Палацу учнівської молоді до Театральної площі нашого міста, пройшовши проспектом Волі.

«Знаєте, свято для дітей має бути не тільки напередодні першого червня. Їхнє дитинство повинне бути завжди святом. І це залежить від нас, дорослих. Як ми будемо до них відноситися, як ми старатимемося дати їм усе найкраще, найдобріше, найсвітліше. Головне — дарувати щодня і щохвилини свою любов.

Ми надзвичайно пишалися іти в колоні разом із вами під чудовий оркестр Палацу учнівської молоді. Нам здавалося, що в кожному русі та жесті є кожен із нас, тому велике спасибі вам та вашим наставникам. Я бажаю, щоб весна завжди для вас закінчувалася на такій теплій, сонячній ноті; щоб літо для вас усіх було комфортним та багатим на емоції, а до 1 вересня усі набралися сил та здоров’я», - звернулася до присутніх начальник управління освіти Луцької міської ради Зіновія Лещенко.

Потому на Театральній площі нашого міста відбулося святкове дійство за участю вихованців Палацу учнівської молоді.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (544) - 87.7%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (22) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.2%