Подяка директору

Подяка директору

Стоп насильству

В. о. начальника відділу Лілією Радчук, головним державним виконавцем Тарасом Ніколайчуком та державним виконавцем Ольгою Кух проведено інформативну роботу щодо висвітлення діяльності Першого відділу державної виконавчої служби міста Луцьк Головного територіального управління юстиції у Волинській області, а саме було проведено зустріч із працівниками Волинського краєзнавчого музею.

На вказаній зустрічі було висловлено подяку директору музею Оксані Важатко за активну співпрацю Волинського краєзнавчого музею та Першого відділу державної виконавчої служби міста Луцьк Головного територіального управління юстиції у Волинській області у справі збереження речових джерел історії при виконанні рішень судів про конфіскацію майна, а також анансовано проведення спільних науково-популярних заходів з метою підвищення історико-правової свідомості громадян.

Окремо, працівникам музею державним виконавцем відділу Кух О.С. та головним державним виконавцем Ніколайчуком Т.В. було проведено інформування в рамках всеукраїнської правопросвітницької кампанії “ЯМАЮ ПРАВО”, проектів “Чужих Дітей Не Буває”, “Відповідальне батьківство”, “Стоп насильство”.

Богдана ДОВГОПОЛОВА.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (612) - 86.1%
Пізно (26) - 3.7%
Яка різниця? (14) - 2%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.4%
Мені байдуже (30) - 4.2%