Потрібна допомога

Потрібна допомога

Блискавка позбавила матері трьох неповнолітніх дітей і ледь не лишила їх ще й без хати

Сталося це 28 травня під час грози у селі Мельники Шацького району.35-річна жінка, що працювала у санаторії «Лісова пісня» разом із чоловіком пасла корови на пасовиську за селом.УШацькому відділенні поліції повідомили, що трагедія трапилася близько 17.00 год.

Пасовисько «Став» відоме тим, що притягає блискавиці. Місцеві жителі кажуть, що цьому має бути якесь пояснення, можливо, там знаходиться родовище якогось металу. Цього дня батьки трьох неповнолітніх дітей найнялися пасти худобу. А що стадо чималеньке, то на допомогу чоловікові викликалася дружина.

Коли розпочалася гроза, чоловік і жінка були разом. Блискавиця, втім, влучила у жінку. Як мовить чоловік, причиною могли бути ввімкнені мобільні телефони, які й притягнули заряд. Чоловіка ударною хвилею відкинуло убік. Він і викликав лікарів швидкої. Медики відреагували оперативно: були на місці трагедії вже за 15 хвилин, але врятувати жінку не вдалося.

Блискавка була такої сили, що лишила по собі ямку та вигорілу траву, а ще спалила одяг та пропалила дірки на взутті.

Фельдшер Світлана Лукашук, яка прибула на місце події, констатувала дуже сильні опіки по всьому тілу. На її думку, блискавиця вдарила у голову і пройшла через все її тіло.

Гроза тим часом не вщухала й інша блискавиця позарилася ще й на дім загиблої. Бабуся, що поверталася додому з наймолодшим онуком, помітила дим, гасили пожежу збіглися сусіди. Вогонь однак знищив кімнату, де була техніка та дитячі речі. Дивом вціліла ікона. Настоятель Свято-Аннівського храму отець Петро вважає це дивом.

Ця сім’я потребує підтримки. Поки ремонтуватимуть будинок, діти 14,13 і 8 років житимуть у бабусі та дідуся. Небайдужі можуть відгукнутися до трьох напівсиріток і допомогти хто чим може.

Сергій ЦЮРИЦЬ.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%