Порятунок на воді

Порятунок на воді


5 червня на ставку в Теремному водолази та рятувальники вчили, як витягувати живими з води потопельників.

Фахівці водолазно-рятувального відділення АРЗ СП Управління ДСНС у Волинській області провели показове навчання щодо рятування потопаючих та правил безпеки на водних об’єктах. Тренування відбулися на Теремнівському ставку у м. Луцьку.
За легендою, на середині озера перекинувся човен із рибалками, одна людина знаходиться під водою, один чоловік – на поверхні. Водолази розгорнули спеціальне обладнання та вирушили на допомогу потерпілим, змогли віднайти непритомну людину під водою і обох доправили на суходіл.
«Для начальників пожежно-рятувальних підрозділів області та відпочивальників, яких на озері було чимало, водолази продемонстрували порядок надання першої долікарської допомоги, виконанням непрямого масажу серця та штучного дихання», – зазначає прес-служба ДСНСУ у Волинській області.
Що навчання відбулися саме на цій водоймі – не випадковість. Буквально напередодні тут витягнули живим із води 32-річного лучанина, який хотів перепливти весь ставок, але явно не розрахував свої сили… Його витягнули на берег студент СНУ імені Лесі Українки, кандидат у майстри спорту України з плавання Андрій Дуда та студент Луцького педагогічного коледжу, майстер спорту України з плавання Андрій Наумов.
Оскільки настав сезон шкільних канікул та літніх відпусток, то бажаючих відпочити на берегах волинських водойм значно побільшало. Тому усім бажаючим освіжитися в воді слід не забувати, що найкращий порятунок – це зведення до мінімуму захлинутися в річці, на озері та ставку. Тому під час купання слід розраховувати на власні сили, не запливати на небезпечну відстань, не пірнати в незнайомих місцях, неодмінно мати індивідуальні засоби рятування та особливо бути пильними щодо поведінки дітей.

Світлана КОМА.

На фото прес-служби ДСНС у Волинській області: під час навчань на Теремнівському ставку в м. Луцьку.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%