Оженився і – в тюрму

Оженився і – в тюрму

Чотири роки тому чоловік, який мешкав у Камінь-Каширському р-ні, вже відчув, що таке лава підсудних.

Тоді, у грудні 2009-го, його звинуватили у грабежі та втягуванні неповнолітніх у злочинну діяльність. За сукупністю таких правопорушень молодик мав відсидіти чотири з половиною роки.

Але в тюрмі на Житомирщині ув’язнений пробув менше строку. За хорошу поведінку Богунський районний суд у січні минулого року звільнив поліщука з тюрми. Взамін на невідбутих півтора року тюрми молодик мав приїхати на Камінь-Каширщину і протягом 12 місяців не полишати території району без дозволу міліції.

Аби чоловік добре це затямив, його поінформували й особисто, і письмово. Та через місяць після отримання міліцейського попередження достроково звільнений узяв та й зник.

Як з’ясувалося, втік не далеко – в сусідній Ратнівський р-н. Адже там, у с. Здомишель, уподобав собі жіночку, з котрою збирався одружитися.

Чому про маршрут своїх любовних походеньок молодик не розповів правоохоронцям ні Камінь-Каширського, ні Ратнівського райвідділів УМВС – не зрозуміло.

Сам зловмисник пояснив, що хотів наречену провідати. Натомість правоохоронці й судді схильні були думати: така поведінка – не що інше, як ухиляння від адміністративного нагляду.

Щоб довести правдивість своєї версії, поліщук навіть одружився із мешканкою Здомишля. Захистити нового родича прибули на суд і новоспечена дружина, й теща.

Однак служителі Феміди були непохитні у своєму рішенні. Тим паче, молодик прекрасно знав, чим закінчуються подібні втечі.

Та й характеристика за місцем проживання була явно не на користь рецидивіста. Адже після звільнення з тюрми чоловік не працевлаштувався і зловживав спиртним.

Отож, за те, що без відома міліціонерів виїхав за межі Камінь-Каширського р-ну, втікачу присудили 4 місяці арешту. А до цього покарання приплюсували невідбутий термін ув’язнення. Таким чином, доведеться молодятам розлучитися й чекати, доки через рік і сім місяців глава сімейства вийде з тюрми.

Оксана БУБЕНЩИКОВА.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (579) - 87.1%
Пізно (24) - 3.6%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.6%
Мені байдуже (22) - 3.3%