Як позбутися від неприємного запаху в приміщенні?

Як позбутися від неприємного запаху в приміщенні?

Прибираємо старечий запах з допомогою оцту
Найкращим способом для обробки приміщень, що мають запахи старості, відмінно підійде оцет. Це незамінний засіб для того, щоб видалити всі неприємні і важкі аромати.
Для цього потрібно змішати дві ложки оцту зі склянкою води, змочити в отриманому розчині ганчірку і дуже ретельно протерти кожен дерев’ний елемент у домі. Приблизно через тиждень дану процедуру необхідно повторити.
Оцет дуже добре видаляє запахи, і дезінфікує приміщення. Для більш зручного використання його можна перелити в пульверизатор.

Як прибрати запах старості марганцівкою?
Цей засіб підходить більш за все для того, щоб обробляти темну меблі, оскільки світлі можуть змінити своє забарвлення. Необхідно приготувати слабенький розчин злегка рожевого кольору і протирати меблі точно так, як і у випадку з оцтом.

Інші засоби проти специфічного старечого запаху
Для того, щоб результат успішно закріпився після колосальної праці і очищення приміщення за допомогою оцту, марганцівки, потрібно не дати старим стійким неприємним ароматам повернутися.
Для цього можна використовувати:
1. Додайте по всій квартирі шкірку і цедру від цитрусових. Її можна розкласти на всіх поличках, в коробочках і щілинах квартири.
2. Мелена або в зернах кава. Тут головне, щоб запах від неї розходився плавно у всі кути.
3. Ароматизоване мило. Його можна розрізати на багато дрібних кубиків і розкласти в усі місця в приміщенні, особливо в шафи з постільною білизною.
4. Сода, лимонний порошок, активоване вугілля. Ці речовини розміщують у мисках також по всьому будинку.

Саморобний дезодорант
Є спосіб прибрати неприємні запахи в приміщенні за допомогою саморобного дезодоранту, зробленого в домашніх умовах.
Він робиться досить легко. Для цього слід змішати оцет і теплу воду в співвідношенні: один до одного, і додати в цю суміш будь-яку улюблену ефірну олію. Отриманим спреєм потрібно обробляти ті поверхні, які виділяють старий і затхлий запах.
Багато господинь використовують такий спрей для догляду за приміщенням. Протираючи, потрібно завжди закривати дверцята шаф тільки тоді, коли поверхня повністю висохне.

Озонатор
З допомогою цього приладу, який здатний максимально освіжити будь-яке приміщення, можна дуже добре впоратися з поставленим завданням, так як з його допомогою повітря добре дезінфікується, і всі погані запахи легко усуваються. Для такого ж ефекту можна також скористатися і аромолампою.

Чищення м’яких меблів
При обробці будь-яких м’яких меблів рекомендується завжди широко відкривати вікна. Для приготування розчину слід добре змішати одну чайну ложку лимонної кислоти з двома склянками води, одну чайну ложку оцту і одну столову ложку рідкого мила або будь-якого миючого засобу.
Коли ви приготуєте суміш, то утворюється густа стійка піна, яку потрібно нанести за допомогою губки на оббивку дивана. Приблизно через дві години поверхню слід добре очистити щіткою.

Провітрювання приміщення
Необхідно взяти за правило постійно провітрювати приміщення. Тільки таким чином можна підтримувати в будинку свіжість. Навіть на ніч краще всього хоч трохи, але залишати вікно відкритим, для того щоб запустити приплив свіжого повітря в будинок. По можливості, потрібно провітрювати приміщення один раз на годину.

Кімнатні рослини в горщиках
Всім відомо, що наші менші зелені друзі здатні фільтрувати і очищати повітря в приміщенні. З чого слідує, чим більше в будинку рослин, тим чистіше буде повітря.

Фото з сайта moyezdorovya.com.ua.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (569) - 87.4%
Пізно (23) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (23) - 3.5%
Мені байдуже (20) - 3.1%