Правда одним реченням 27.06.2019

Правда одним реченням 27.06.2019

…Для будівництва дороги Володимир-Волинський – Устилуг є понад 3 млн євро, роботи ще в нинішньому році розпочне польська фірма.
…У ковельському Палаці учнівської молоді імені Івана Франка відбулася прем’єра «Невидимого Батальйону»: першого українського документального фільму про жінок на російсько-українській війні, знятого також самими жінками.
…Нововолинська міська філія Волинського обласного центру зайнятості повідомила, що в Місті шахтарів активізувалися шахраї, які  шукають працівників без офіційного оформлення на роботу.
…Глава НБУ Яків Смолій заявив, що з 1 жовтня ц. р. монети 1, 2 та 5 коп. будуть виведені з обігу, а також з’явитьсяч нова банкнота номіналом 1000 грн із портретом академіка Вернадського.
…Волинь відвідала Віце прем’єр міністр України з питань європейської та євроатлантичної інтеграції Іванна Климпуш-Цинцадзе.
…Кіровоградська облрада, слідом за Рівненською, підтримала звернення депутатів Волинської облради до Голови Верховної Ради України Андрія Парубія та Прем’єр-міністра України Володимира Гройсмана щодо посилення покарання за знищення бджіл отрутохімікатами.

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (597) - 86.3%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (13) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (29) - 4.2%