«Піп Гапон» із Госдуми

«Піп Гапон» із Госдуми


Чому розбудовою РПЦ на території багатьох країн світу займається… депутат Госдуми РФ і комуніст Сєргєй Гаврілов? І навіщо екс-Патріарх Філарет намагається двічі вступити в одну й ту ж річку?

Те, що відбулося 21 червня ц. р. у м. Тбілісі, повинне стати для справжніх християн аналогом тривожного дзвону у церквах. Набат справді треба починати, бо проблема навіть не в тому, що після возсідання депутата Госдуми РФ Сєргєя Гаврілова в кріслі спікера парламенту Грузії в цій кавказькій країні почали масові заворушення (призвели до відставки спікера Іраклія Кобахвідзе, зіткнень мітингарів із поліцаями, які розстріляли гумовими кулями 240 людей, в т. ч. 32 журналістів). Бо, виявляється, контроль певних тоталітарних держав над церквами зайшов уже так далеко, що останні перетворилися на ходячі придатки влади, одягнуті в сутани.
Отже, комуніст Сєргєй Гаврілов приїхав на чолі делегації кремлівських депутатів на Міжпарламентську асамблею православ’я, куди входить нардепи з понад 20 країн світу, в т. ч. і з України. Для чого взагалі існує ця МАП і хіба платникам податків немає куди викидати бюджетних грошей, аніж на вояжі «слуг народу» по всіх усюдах, це окрема тема. Але Сєргєй Гаврілов, якому довелося терміново тікати з Грузії після багатотисячних заворушень, у розмові з кореспондентом «Радіо ВВС» розповів багато шокуючих фактів. 
Виявляється, ця особа всіляко перешкоджала створенню в Україні ПЦУ і виступала з публічною підтримкою підтримуваної Росією УПЦ (МП). Сєргєй Гаврілов неодноразово схвалював анексію Криму та агресію Кремля на Донбасі. Він, хоч і формальний комуніст, делегований диктатором Владіміром Путіним для максимального фінансового та організаційного сприяння РПЦ на чолі з Патріархом Кіріллом, тож забезпечує голосування в Госдумі за відповідні закони. Крім цього, просуває, по суті, дикунські законопроекти. Наприклад, про заборону сурогатного материнства і абортів, а також – будівництво на всіх стадіонах приміщень для… молитви під егідою РПЦ.
Зрозуміло, що грузинські патріоти, 20% території країни яких окуповано Росією (Північна Осетія та Абхазія), не стерпіли такої наруги і пішли на штурм парламенту, де сидів Сєргєй Гаврілов «енд компані»: новітні провокатори на кшталт російського попа Гапона, який призвів до кривавого побоїща понад 100 літ тому.
І наостанок – питання щодо діяльності екс-Патріарха УПЦ КП, 90-річного Філарета. Навіщо він після розпуску очолюваної ним структури і створення канонічної та визнаної світовим православ’ям Православної церкви України на чолі з Митрополитом Епіфанієм почав «відроджувати» те, чого де-юре не існує? Можливо, йому теж хтось із влади рекомендував розхитувати релігійний човен? І, не виключено, доручено це було взагалі не з України?

Володимир ДАНИЛЮК.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%