У Луцьку помірялися… «кінськими силами»

У Луцьку помірялися…  «кінськими силами»

В обласному центрі Волині 21-22 червня відбулася наймасштабніша авто-мото-спортивна подія – Чемпіонат України з мото-дрег-рейсингу та Професійна Українська дрег-рейсинг серія Produrs, Belshina Dragracing pro compretitions of Ukraine.

До м. Луцька завітали спортсмени з інших областей України, а також із Польщі, Німеччини, Латвії, Молдови, Румунії. На території військового аеродрому зустрілися аматори та чемпіони, аби помірятися потужностями та швидкостями. 
Змагання проходили в п’яти класах автомобілів та трьох класах мотоциклів. Тож на глядачів очікувала запекла боротьба.
Крім того, лучани та гості нашого міста мали можливість на свої очі побачити автомобілі, які за 0,8 сек. досягають швидкості 100 км/год. Серед таких авто яскраво вирізнявся «Характерник» Ігоря Коряки, який у наступному році представлятиме Україну на різноманітних міжнародних змаганнях у США та Європі. Машина – унікальна, і її варто побачити, адже вона випромінює справжній український дух.
Цьогоріч змагання відбувалися у чотири етапи. На глядачів чекали: по-перше, DDL-DRAG RACING DEVELOPMENT LEAGUE – Ліга розвитку дрегрейсингу, змагання для аматорів та будь-кого, хто мав бажання взяти участь. 
По-друге, Чемпіонат Спілки клубів UDRF – Української Дрег-Рейсинг Федерації. Це багатоетапне змагання, яке охоплює всю Україну, для більш професійно підготовлених машин.
Через несприятливі погодні умови нагородження переможців відбулося на наступний день, 22 червня, перед початком Чемпіонату України з мото-дрег-рейсингу та PROUDRS.
Поряд із неймовірними стартами дрегстерів, прогрівом гуми, запеклою боротьбою глядачів очікували дріфт та стантрайдинг-шоу. Також була виділена спеціальна площадка, де бажаючі могли на собі випробувати, що таке Дріфт поруч з пілотом.
А ще до 10-ої річниці проведення змагань в Україні VFDD приготувала розіграші цінних призів, головним серед яких став – IPONE XS MAX.
На захід завітали перший заступник міського голови Григорій Недопад, заступник міського голови Костянтин Петрочук та радник міського голови Ігор Поліщук.
«Я хочу подякувати усій команді, яка вже вдруге привезла до нас це чудове свято, подарувавши його лучанам та усім гостям міста. Щиро бажаю, щоб усі дні змагань залишились у пам’яті гарними спогадами та емоціями. Спортсменам – перемог, а глядачам – яскравих вражень. Щиро вірю, що такі змагання відбуватимуться у Луцьку щороку», – привітав усіх Ігор Поліщук під час офіційного відкриття змагань, яке змістилося у часі через несприятливий погодний прогноз.
В свою чергу організатор змагань та президент Вінницької федерації драг-рейсингу та дріфту Андрій Гальчинський подякував очільникам міста за співпрацю та сприяння у проведенні змагань на такому високому рівні. До того ж, він постійно розповідав глядачам якісь цікаві факти про певний автомобіль чи його пілота. Тож учасники заходу не просто насолодилися драйвовим настроєм, надшвидкостями та масою пам’ятних світлин та відео, але й розширили свої знання у світі авто-мото-спорту.

Ольга КОНОНЧУК.
Фото автора.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (169) - 88%
Пізно (5) - 2.6%
Яка різниця? (4) - 2.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (8) - 4.2%
Мені байдуже (5) - 2.6%