Спецоперація «Бастіон»

Спецоперація «Бастіон»

На підставі ухвали Луцького міськрайонного суду співробітники податкової міліції спільно з працівниками Волинської митниці ДФС за процесуальним керівництвом прокуратури Волинської області провели заходи, за наслідками яких в одному з прикордонних міст з Республікою Польща  виявлено місця накопичення високоліквідних товарів, а саме побутової техніки відомих світових брендів, - інформує ГУ ДФС у Волинській області

Ці товари були ввезені на територію України з використанням так званої схеми «піджачники», шляхом подрібнення партії товарів (50 кг, 500 Євро на одну особу) з метою ухилення від сплати митних платежів. В подальшому вказану техніку реалізовували замовникам за готівкові кошти, зокрема через Інтернет-мережу без сплати будь-яких обов'язкових платежів.                                                                             

На складі та офісному приміщенні, які розташовані за однією адресою, виявлено побутову техніку орієнтовною вартістю близько 1 мільйона гривень, чорнову бухгалтерію та штампи торгових закладів Республіки Польща.

 На даний час тривають заходи по документуванню даної протиправної схеми та встановленню кола осіб, які брали участь у ній.

Наш кор.

Фото ГУ ДФС у Волинській області.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (66) - 86.8%
Пізно (3) - 3.9%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (4) - 5.3%