Волиняни – золоті призери Європейських ігор

Волиняни – золоті призери Європейських ігор

З 21 по 30 червня поточного року Мінськ приймає ІІ Європейські ігри. Збірну України представляють 198 спортсменів у 15 видах спорту.

Про це повідомили у відділі з питань фізичної культури та спорту Волинської облдержадміністрації.

Серед них – шестеро волинян: Андрій Рибачок – веслування; Андрій Вандюк – веслування; Марія Повх – веслування; Тетяна Коб – бокс; Євген Гуцол – легка атлетика; Данило Даниленко – легка атлетика.

За результатами змагань волинські спортсмени вибороли золоті медалі. Данило Даниленко показав найвищий результат в змішаній легкоатлетичній естафеті на дистанції 4×400, а Євген Гуцол – у змішаній легкоатлетичній естафеті-переслідуванні – 800м - 600м - 400м - 200м. Обидва спортсмени є учнями обласної школи вищої спортивної майстерності.

А веслувальниця Марія Повх завоювала золоту медаль у веслуванні на байдарці-двійці.

Окрім того, ковельська боксерка Тетяна Коб здобула першу перемогу у боксерському поєдину. У ваговій категорії 51 кг у попередніх поєдинках (1/8 фіналу) волинянка перемогла білоруську боксерку Вольху Лущик. 

Варто зауважити, що «Європейські ігри» започатковані у Європі з 2015 року за аналогією до Паназіатських чи Панамериканських ігор. Сьогодні до їхньої спортивної програми входить 15 олімпійських та 2 неолімпійських дисципліни. Змагання проводяться раз в чотири роки за рік до літніх Олімпійських ігор.

Наш кор.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%