Вихід в УПЛ – 200%

Вихід в УПЛ – 200% 25 червня футболісти першолігової «Волині» провели перше тренування в рамках підготовки до нового сезону.


Разом з тим – розпочинають свій перший літній передсезонний збір, який пройде у м. Луцьку та продовжиться до 6 липня ц. р.

Як повідомили в прес-службі ФК «Волинь», того ж дня команда вирушить на другий збір на Закарпаття – як і торік, зупиниться у готельному комплексі «Камелот» і пробуде там до 19 липня.

«У рамках зборів «Волинь» запланувала п’ять спарингів. 1 липня підопічні Андрія Тлумака зіграють із рівненським «Вересом». Матч відбудеться у м. Луцьку на стадіоні «Авангард». Час початку поки уточнюється. 6 липня на шляху на другий збір команда зупиниться у Моршині, де зіграє контрольний матч із «Калушем». 11 липня, як і торік, «Волинь» планує поїхати на виїзний спаринг до Угорщини та знову зустрітися із командою «Балмазуйварош Спорт» - по цьому матчу «Хрестоносці» ще чекають підтвердження клубу-господаря. Ще один контрольний матч наша команда проведе 14 липня – суперник поки уточнюється. А 19 липня «Волинь» завершить передсезонні збори матчем проти ФК «Львова», – зазначається.

Чи ставить «Волинь» завдання таки повернутися в УПЛ, адже клубові виповнюється 60 років?

«Але я цього року ми, мабуть, будемо трохи скромніше себе вести – торік ми прийшли з гучними заявами. Хоча, це не завадило команді – команда була налаштована та вірила у це. І цього року ми всі будемо вірити і ще більше робити для виконання цього завдання. Я думаю, цього року всі зроблять більше, ніж торік – і тренери, і гравці, і клуб. І якщо це станеться, і глядачів більше прийде на стадіон – я думаю, 200 відсотків, що ми вийдемо в Прем’єр-лігу. Але для цього треба дуже добре попрацювати цього року, всі образи та негаразди залишити в минулому сезоні, а з собою взяти все позитивне. Я вважаю, що минулого сезону в нас було дуже багато позитиву, і якщо цей позитив примножити – у нас все буде гаразд», – сказав Андрій Тлумак у розмові з керівником клубної прес-служби Дмитром Кузнєцовим.

Роман УСТИМЧУК.

На фото: Андрій Тлумак.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%