Хабар як «зачистка» конкурентів на виборах?

Хабар як «зачистка» конкурентів на виборах?

Володимир-Волинський міський голова Петро Саганюк заявив, що затримання його заступника і секретаря міськради Княжого граду за підозрою в хабарництві – процес «вибивання ймовірних кандидатів» на майбутніх виборах міського голови.


«Щоб ви всі знали ( до журналістів – ред.), і громада міста знала, починається це вже передвиборча робота деяких наших так сказати «групувань». Всі знають, що будуть дострокові вибори. І знаючи, що я не йду (не буде балотуватися – ред.), от і ймовірних кандидатів вже почали вибивати», – наголосив на традиційній прес-конференції Петро Саганюк, слова якого наводять колеги з порталу «Буг».

Далі міський голова розповів, що 15-го липня відбулося вже перше судове засідання з цього приводу, щоб обрати міру запобіжного заходу Олегу Свідерському. Однак в судовій залі не з’явився той, хто нібито давав хабар заступнику.

«Він, ніби, грошей не брав. Олег каже, що ні з ким не домовлявся. Це просто провокація. Олег (Свідерський – ред.) написав заяву на відпустку на період слідства. Буде рішення правоохоронних органів, що він винуватий, буде відповідне і моє рішення, і депутатського корпусу», – цитують слова Петра Саганюка колеги з ІА «ВолиньPost».

Як уже повідомляла «Волинська газета», Олега Свідерського співробітники поліцейського Управління захисту економіки під процесуальним керівництвом Військової прокуратури Західного регіону 12 липня затримали, виявивши в службовому автомобілі 10 тис. грн. Їх нібито Олег Свідерський вимагав від неназваного підприємця за дозвіл встановити на пільгових умовах на вулицях Володимира-Волинського чи то кіоск, чи торгівельний контейнер…

Світлана КОМА.

На фото ГУ Нацполіції у Волинській області: гроші в салоні службового автомобіля Олега Свідерського.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (67) - 85.9%
Пізно (3) - 3.8%
Яка різниця? (2) - 2.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (1) - 1.3%
Мені байдуже (4) - 5.1%