Щастя й долі, тобі друже!

Щастя й долі, тобі друже!

Через два дні липневе сонце засяє яскравіше та щедріше обігріє своїм літеплом нашого надійного колегу та щирого друга – Степана Шегду. Саме суботнього дня завітає до нього черговий ювілей.

 27 липня на небозводі Львівщини спалахнула зірка першої величини, сповіщаючи усім землякам про новонародженого, якого згодом наречуть Степаном. Мама ж усе своє життя кликатиме ласкавим Стефко. Дитинство та юність ювіляр провів у рідному краї, яскравий пломінь любові до якого, до його чесних та працьовитих людей зберігає у серці усе своє життя, вертаючись у думках знову та знову. Людина, як і птаха, завжди пам’ятає своє родинне гніздо. У пам’яті Степана Петровича повсякчас зринають найдорожчі та найрідніші риси обличчя тата Петра Тимофійовича й мами Стефанії Іванівни, котрі не могли натішитися своїм первістком. Він своєю чергою старався робити усе можливе, аби ніколи не засмучувати їх. І це йому вдавалося, допомагала молитва до Бога.
У 18 літ став у солдатській стрій. Цей стрій був дуже далеко від рідної домівки – у Закавказькому військовому округу. Якщо точніше, то в столиці Азербайджану Баку. Що таке армія розповідати бувальцям нема сенсу. Два роки випробування на мужність та зрілість кожного юнака. Коли скинув солдатську шинелю , став студентом факультету журналістики Львівського держуніверситету ім. Івана Франка (нині національного). Згодом його приклад наслідував і молодший Петро.
Дипломованим спеціалістом довелося попрацювати в «молодіжці» Ворошиловградської (тепер Луганської) області. Там став членом Національної спілки журналістів України. Згодом знову одягнув форменний однострій солдата правопорядку. На заслужений відпочинок вийшов у званні підполковника. Понад десять літ Степан Шегда – людина принципова, творча та ініціативна – на посту відповідального секретаря Волинської обласної організації НСЖУ. Його ім’я періодично з’являється на шпальтах друкованих видань нашого краю та всеукраїнського рівня. У цьому номері «Волинська газета» також подає розповідь Степана Шегди про змагання вальників лісу, що відбулися на Любешівщині.
Щиро вітаємо тебе, шановний друже, з таким козацьким ювілеєм. Бажаємо добра,щастя, достатку, миру твоєму дому та нашій славній Україні, любов до якої ти несеш у своїй душі. Насолоджуйся кожним днем життя, не випускай з рук удачі, тішся родиною, дітьми та онуками. Словом, з ювілеєм тебе Петровичу!

Секретаріат обласної організації НСЖУ.  


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (591) - 87%
Пізно (24) - 3.5%
Яка різниця? (12) - 1.8%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.5%
Мені байдуже (23) - 3.4%