Партійні казки…

Партійні казки…


22 липня Юлія Гринчук, перша зі звільнених новим Президентом очільників райдержадміністрацій, отримала нову посаду.

Як повідомив директор Волинського обласного центру зайнятості Роман Романюк, очільницею Луцької районної філії призначено Юлію Гринчук. 
«Щиро бажаю новому директору філії наснаги, мудрих управлінських рішень, впевнених кроків та результативної роботи з колективом! Нехай усі завдання будуть під силу, а всі задуми легко втілюються!», – зазначається з цього приводу.
Як відомо, Юлія Гринчук, уже ексголова Горохівської райдержадміністрації, була серед перших звільнених на Волині 9 липня ц. р. Президентом Володимиром Зеленським керівників державної виконавчої влади районного рівня. Деякі з колишньої владної команди, втім,залишилися. Тому критерії відбору тих, хто отримав продовження кар’єри і тих, хто в біографії чиновника змушений поставити крапку, на рівні центральної влади залишаються абсолютно незрозумілими.
Але чи набагато прозоріша система тут, на місцях? Сумнівно. Й історія Юлії Гринчук – цьому підтвердження.
Раніше Юлія Юріївна трудилася директором школи №24 у м. Луцьку. До цього від партії експрезидента Петра Порошенка невдало балотувалася в депутати Луцької міськради. В жовтні 2014 р. очолювала Окружну виборчу комісію №22 за квотою «БПП «Солідарність» із виборів народних депутатів України (розгорівся скандал через відмову виборчкому перерахувати голоси на кількох дільницях, у результаті чого Ігор Лапін із перевагою в 27 голосів переміг Ірину Констанкевич, – авт.). А ще раніше – як голова жіночого крила Волинської ТОП «Блок Петра Порошенка «Солідарність» проводила акцію… читання казок українською в луцьких дитсадках…
І ось – нова іпостась. Чи присутній у цьому призначенні партійний підхід? Самі здогадайтеся…
Бо інші ж звільнені Президентом України Володимиром Зеленським голови райдержадміністрацій також звернулися в Службу зайнятості. Але не як керівники структурних підрозділів, а як безробітні. І серед них, до речі, є чимало висококваліфікованих держуправлінців із багатющим досвідом. Людей, які десятиріччями працювали на відповідальних посадах, а якщо й читали казки, то своїм дітям та онукам у вільний від роботи час і не по партійній лінії…
Цей випадок ще раз засвідчує: партійно-квотний принцип формування влади – пережиток минулого. Натомість має домінувати професійність та доброчесність кожного претендента. І чим раніше ми всі це усвідомимо, тим більше шансів побудувати успішну державу успішних громадян.

Володимир ДАНИЛЮК.
На фото з відкритих джерел: Юлія Гринчук під час представлення колективові Луцької районної філії Центру зайнятості.


  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (8) - 57.1%
Пізно (1) - 7.1%
Яка різниця? (1) - 7.1%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (0) - 0%
Мені байдуже (3) - 21.4%