«Ветеран» знову з кубком

«Ветеран» знову з кубком Ось вже майже чверть століття в сусідньому польському Дорогуську проводиться міжнародний футбольний турнір імені Едварда Пусіка. і кожного року на змагання вирушають любомльські спортсмени, котрі по праву вважаються головними претендентами на перемогу.

Був період, коли футболісти «Ветерана»декілька років поспіль дійшовши до фіналу, поступалися господарям чи командам із Хелма. А ось минулоріч  в запеклій боротьбі їм вдалося обіграти всіх суперників, посісти перше місце та привезти до Любомля красень кубок.

Отож, наші земляки вирушили до Польщі в статусі володарів кубка з надією відстояти це звання. Проте в наших головних конкурентів, спортсменів з Дорогуська та Хелма амбіції були не менші. Про це пише Кордон.

Саме з останніми українці зустрілися на півфінальній стадії турніру, здобувши впевнену перемогу у своїй підгрупі. Поляки гру розпочали активніше, розраховуючи забити швидкий гол, але буквально перша контратака любомльчан принесла їм успіх, тому вже під завершення першого тайму вони повністю контролювали хід поєдинку.

В другій половині гри загальна картина дещо змінилася і українці все частіше переходили до атакувальних дій, що в кінцевому результаті принесло їм двічі успіх.

Під завершення матчу суперники обмінялися голами і рахунок 4:1 вивів «Ветерана» знову до фіналу, де їх вже чекала команда Дорогуська. Господарі, жадаючи взяти реванш за минулорічну поразку на цій же стадії змагань форсувати подій не хотіли.

Вони впевнено зайняли центр поля і намагалися контролювати м’яч саме у цій ділянці, не підпускаючи українців до своїх воріт, разом із тим сподіваючись на помилку суперника біля власних. Такою ж була і стратегія наших земляків, котрі на додачу розраховували на швидкість та влучність своїх форвардів.

Варто зазначити, що такий план таки приніс бажаний результат і після першого забитого м’яча, коли захист поляків почав «провалюватися», не встигаючи за нападниками «Ветерана», останнім вдалося ще двічі «розписатися» у воротах суперників.

Щоправда одного разу все ж пропустили гол, захопившись черговою атакою. Однак на загальний хід поєдинку це не вплинуло – 3:1 і кубок переможців турніру знову їде до Любомля.

Наш кор.

Фото з сайту Кордон.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (234) - 86.7%
Пізно (7) - 2.6%
Яка різниця? (8) - 3%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (11) - 4.1%
Мені байдуже (9) - 3.3%