Німецький контрабандист

Німецький контрабандист

На Ягодині припинили спробу громадянина Німеччини вивезти з України колекцію годинників, що можуть виявитись культурною цінністю.

Про це інформує прес-служба ГУ ДФС у Волинській області.

Волинські митники у пункті пропуску Ягодин під час повного митного огляду транспортного засобу виявили колекцію з 39 годинників різних провідних світових брендів. Їхній власник - громадянин Німеччини - виїжджав у Польщу смугою спрощеного митного контролю «зелений коридор». Старовинні за зовнішнім виглядом вироби він приховав серед особистих речей.

Колекцію вилучено та передано на експертизу. Фахівці повинні визначити рівень їхньої культурної цінності та встановити вартість. За висновками експертів буде прийматись рішення про рівень відповідальності громадянина Німеччини.

Ст. 483 Митного Кодексу України за приховування від митного контролю карає конфіскацією та штрафом у розмірі 100 відсотків вартості прихованого товару.  Якщо ж експерти визнають культурну цінність вилученої колекції – чоловіка притягнуть до відповідальності за контрабанду відповідно до ст.. 201 Кримінального Кодексу України.

Наш кор.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (405) - 87.1%
Пізно (15) - 3.2%
Яка різниця? (8) - 1.7%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (20) - 4.3%
Мені байдуже (16) - 3.4%