«Ти не один»

«Ти не один»

Діти із YMCA відпочили у англомовному таборі.

Про це йдеться на сайті Луцької міськради.

Щороку Луцька міська рада, управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді допомагає громадській організації «Християнська Асоціація молодих людей та сім’ї ХРАМ – YMCA» в організації 10-ти денного відпочинку дітей в с. Дольск, Турійського району у відпочинковому комплексі «Парасолька». Цього року відпочити мали змогу більше 100 дітей.

Громадська організація «Християнська Асоціація молодих людей та сім♥9ї ХРАМ – YMCA» є партнером управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді по організації роботи з дітьми з сімей, які опинились в складних життєвих обставинах. Цьогоріч діти, якими опікується управління, перебували у таборі на безкоштовній основі.

Управління соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді забезпечило проїзд дітей та необхідні матеріали для проведення майстер класів.

 «Ми маємо особливий підхід до дітей. Наші діти живуть не загонами, а сім’ями. З думкою кожного рахуємось. Ми намагаємось подолати в дітей комплекси, привити лідерські якості та навчитись дружити, комунікувати та долати будь-які життєві труднощі», - розповіла Іванна Горбачук, голова громадської організації.

Під час відпочинку на дітей чекала цікава та змістовна відпочинково-розважальна програма. Кожен день табору мав свою тематику та був наповнений різноманітними цікавинками. Лідери приготували для кемперів неймовірно цікаву і насичену програму в рамках INTERNATIONAL DAY. Табірні сім’ї вивчали культуру і традиції різних країн та народів і ділились своїми дослідженнями з іншими кемперами. Презентували Індію, Нову Зеландію, Японію, Румунію, Північну Македонію, Китай, Шрі Ланку та Грецію.

Наш кор.

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (240) - 86.3%
Пізно (8) - 2.9%
Яка різниця? (8) - 2.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (12) - 4.3%
Мені байдуже (9) - 3.2%