Де поділися гроші "UA: Суспільне мовлення"?

Де поділися гроші

Державне бюро розслідувань за оперативного супроводу Служби безпеки вранці 30 серпня ц. р. у м. Києві провели обшуки у приміщенні ПАТ "Національна суспільна телерадіокомпанія України" та за іншими адресами. Про аналогічні заходи силовиків у структурних підрозділах компанії в областях наразі інформації немає.

Про це йдеться у повідомленні прес-служби ДБР у Facebook.
"Зазначається, що слідчі дії проводяться в рамках досудового розслідування кримінального провадження щодо можливих протиправних дій службових осіб ПАТ "НСТУ", а саме зловживання службовим становищем з метою одержання неправомірної вигоди для себе чи інших фізичних або юридичних осіб", - написали колеги з "Української правди".
В ДБР стверджують, що обшуки проводяться з дотриманням всіх вимог Кримінального процесуального кодексу та не перешкоджають роботі телерадіокомпанії.
Портал "Детектор медіа" пише, що обшуки відбуваються за шістьма адресами.
"З власних джерел виданню стало відомо, що обшуки відбуваються в тому числі вдома в голови правління НСТУ Зураба Аласанії. Дзвінок "Української правди" ЗУРАБ Аласанія наразі відхилив", - повідомляється.
Пізніше обшуки в Зураба Аласанії підтвердило "UA: Суспільне мовлення".
"Близько сьомої ранку з обшуком прийшли й у помешкання голови правління UA: Суспільне мовлення Зураба Аласанії, і в оселі кількох інших працівників мовника. Наразі нам невідомі підстави для таких слідчих дій", – йдеться у повідомлення.
Слід зазначити, що керівника "UA: Суспільне мовлення" Зураба Аласанію підозрюють у принелажності до сфери впливу знову призначеного Міністром МВС України Арсена Авакова ще з часів їхньої спільної роботи на Хпарківщині, де один керував регіональним телебаченням, а другий був губернатором.
Після реформи місцеві мовники втратили будь-яку фінансову та структурну самостійність, усе вирішується на рівні "UA: Суспільне мовлення". Через прорахунки в роботі Наглядова рада вирішила звільнити Зураба Аласанію з посади ще до виборів, але він відмовився йти в відставку і втягнувся в судові тяжби.
Щодо фінансового стану "UA: Суспільне мовлення" та його підроділів на місцях, то він складний. Коли Зураб Аласанія та його найближче оточення виписували собі гігантські премії, люди в областяї були вимушені йти в неоплачувані відпустки...
Світлана КОМА.
На фото з Вікіпедії: телетаблиця перевірки якості сигналу.

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (543) - 87.9%
Пізно (21) - 3.4%
Яка різниця? (10) - 1.6%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (21) - 3.4%
Мені байдуже (20) - 3.2%