Як рятували потопаючу

Як рятували потопаючу

Рятувальник посту Луцького центрального пляжу Павло Суліменко розповів деталі порятунку дитини, яка ледь не потонула в Стиру.Про це повідомляють у прес-службі ДСНС Волині.

Близько 14:00 дві учениці 7-го класу закладу загальної середньої освіти №15 міста Луцька пішли купатись на річку, але течія швидко підхопила одну з дівчаток і понесла на глибину.

Дитина встигла гукнути про допомогу перед тим, як піти під воду, і це помітив рятувальник на посту центрального пляжу Павло Суліменко. Він негайно кинувся на допомогу дівчаткам.

Рятувальник швидко доплив до дівчинки на середині річки, «але вона зовсім не вміла триматись на воді, отож витягнути її на берег було дуже важко. В якийсь момент мені суттєво допоміг чоловік літнього віку, і ми разом витягнули дівчинку на берег», – зізнався 33-річний рятувальник.

Іншу дівчинку вдалося швидко супроводити на мілину і її життю вже нічого не загрожувало.

«Цього року це вже другий мій випадок рятування дівчат на цьому пляжі. На жаль, молоді люди не усвідомлюють небезпеки, яку несе в собі порушення правил відпочинку на швидкоплинній річці Стир, а це будь-якої миті може призвести до трагедії», – зазначив рятувальник.

Наш кор.

Фото з сайту ДСНС Волині.

 

 

 

  • Коментуйте FaceBook
  • Коментуйте ВКонтакте
  • Опитування
  • Результати

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Чи варто Україні запровадити візовий режим із громадянами Білорусі та Росії?

Давно пора (618) - 86%
Пізно (28) - 3.9%
Яка різниця? (14) - 1.9%
А як тоді наші заробітчани поїдуть у РФ і РБ? (24) - 3.3%
Мені байдуже (30) - 4.2%