Грабіж серед темної ночі
Оперативники Маневицького відділу
поліції протягом кількох годин встановили особу грабіжника, котрий пограбував
32-річного жителя району. Слідчі за фактом грабежу розпочали кримінальне
провадження.
Учора, 29 серпня, до Маневицького відділу поліції звернувся 32-річний житель цього ж району. Чоловік повідомив, що у четвер, 29 серпня, близько 1 години ночі поблизу місцевого клубу в одному із сіл Маневицького району його побили та відібрали сумку, у котрій знаходилися 200 доларів США, 300 грн. та документи.
Поліцейські оперативно встановили причетність до скоєння злочину 29-річного місцевого жителя. Викрадені речі правоохоронці вилучили та повернуть законному власнику. Про це новідомили в поліції Волині.
Слідчі відомості внесли до єдиного реєстру досудових розслідувань за ч.1 ст. 186 (грабіж) Кримінального кодексу України. Санкція статті передбачає, зокрема, позбавлення волі на строк до чотирьох років.
Наш кор.
- Коментуйте FaceBook
- Коментуйте ВКонтакте
ТОП Новини
Юлдашев не тоне У Володимирі придбали сміттєвози для обслуговування євроконтейнерів У Луцьку змагалися волинські волейболістки На Волині далекобійники намагалися підкупити патрульних Курячі шиї на сковороді З 29 травня у Луцьку призупинять рух транспорту проспектом Волі Останній дзвоник і донати на ЗСУ Волинська збірна з футболу виборола “срібло” У Луцьку водійка скоїла ДТП під час комендантської години Лучанина викрили на торгівлі психотропами- Опитування
- Результати